Wernisaż: Aleksandra Prusinowska | Malarskie Interwencje

Nieczęsto artystyczne działania jednego twórcy na wielu polach dają tak spektakularne efekty, jak dzieje się w przypadku Aleksandry Prusinowskiej.
Za ten stan rzeczy odpowiadają nie tylko talent i pracowitość artystki, ale również prawdziwa radość tworzenia, niewyczerpywalna kreatywność i ciągła chęć eksperymentowania.
W swoich złożonych kompozycjach dobiera kolory w taki sposób, aby osiągnąć niepowtarzalne efekty wizualne i wrażeniowe. Tym samym jej styl jest praktycznie nie do podrobienia. Jak dołączymy do tego ceramikę, za sprawą której motywy znane z malarstwa czy grafiki „ożywają” w przestrzeni, wiemy, że mamy do czynienia z artystką interdyscyplinarną.

Mistrzowskie łączenie abstrakcji z figuracją, hiperrealizmu z malarskim gestem, mocnego kontrastującego koloru z subtelnym światłocieniem wymaga nie tylko odwagi, ale i umiejętności w przekazaniu widzowi swoich stories. Interwencje, a inaczej reakcje, refleksje, komentarze – często zaskakujące – to w artystycznym języku Prusinowskiej zaproszenia do jej własnych mikroświatów, w których chce się zostać na dłużej.

📅 25.04 – 18.05.2024
⏰ od poniedziałku do soboty 11:00-19:00
📌 Galeria i Dom Aukcyjny ToTuart | Pasaż Konesera
🎫 wstęp wolny

Wernisaż wystawy odbędzie się w środę, 24 kwietnia o godz. 19:00
Kurator wystawy: Dominik Zieliński

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację