Biennale Laboratorium Rzeźby 2024

Serdecznie zapraszamy na czwartą edycję Laboratorium Rzeźby – od tego roku w formule Biennale.
Laboratorium Rzeźby to wystawa prezentująca bieżące zjawiska w polskiej rzeźbie, a tym samym twórczość rzeźbiarzy i rzeźbiarek zasługujących na szczególną uwagę. Dotychczasowe edycje wystawy odwiedziło prawie 10 tysięcy miłośników sztuki, artystów, kolekcjonerów.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „Organiczna inteligencja”. W ostatnim czasie świat żyje fenomenem sztucznej inteligencji. Ten dynamicznie rozwijający się rewolucyjny system – charakteryzujący się zdolnością postrzegania swojego środowiska i podejmowania działań ukierunkowanych na maksymalnie skuteczne osiąganie swoich celów, a także interpretowania i analizowania danych w taki sposób, aby się uczyć i dostosowywać – zyskuje na znaczeniu w kolejnych dziedzinach naszego życia. Nie bez znaczenia jest również wpływ AI na sztukę, a jeszcze w szerszym ujęciu – technologii na sztukę. Jesteśmy ciekawi, jak Wasza twórczość wpisuje się w ten szeroki kontekst.

📅 02.07-31.08.2024
⏰ od poniedziałku do soboty 11:00-19:00
📌 Galeria i Dom Aukcyjny ToTuart | Pasaż Konesera
🎫 bilet normalny – 40 zł / ulgowy 20 zł -> Link

 

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację