Jerzy Duda-Gracz. Remanenty

„Jerzy Duda-Gracz. Remanenty” w Muzeum Sztuki Fantastycznej to przekrojowa wystawa, dająca możliwość obcowania z wyjątkowymi i ciągle aktualnymi dziełami Jerzego Dudy-Gracza, tworzącymi opowieść o Polsce i o nas samych. Wyboru blisko sześćdziesięciu prac, które przybliżają twórczość artysty od końca lat 60. XX wieku do początku XXI wieku, dokonała córka malarza Agata Duda-Gracz.

Wyczuwalnym elementem w twórczości Jerzego Dudy-Gracza jest dojmująca świadomość przemijania świata w kształcie, w jakim się go poznało. Melancholia i nostalgia z powodzeniem łączą się z ironicznym komentarzem społecznym.

Wystawa „Jerzy Duda-Gracz. Remanenty” daje możliwość obcowania z kilkudziesięcioma pracami rozpiętymi pomiędzy czterema dekadami wytężonej pracy artystycznej, wyjątkową na tle dorobku innych twórców.

Ceny biletów:
– Bilet normalny: 40 PLN
– Bilet ulgowy: 30 PLN – uczniowie i studenci za okazaniem legitymacji, osoby powyżej 65 roku życia, osoby niepełnosprawne
– Dzieci do 6 roku życia: darmowy wstęp

📅 03.06-08.10 | 11:00-19:00
📌 Muzeum Sztuki Fantastycznej
🎫 Bilety

Zapraszamy!

Aktualności      Restauracje      Bary      Kawiarnie      Dla dzieci      Festiwale      Pokazy filmowe      Spektakle teatralne      Targi      Warsztaty      Wystawy      Koncerty      Biura do wynajęcia      Powierzchnie eventowe
Copyright 2023 © KONESER. All Rights Reserved.