Jerzy Duda-Gracz. Remanenty

„Jerzy Duda-Gracz. Remanenty” w Muzeum Sztuki Fantastycznej to przekrojowa wystawa, dająca możliwość obcowania z wyjątkowymi i ciągle aktualnymi dziełami Jerzego Dudy-Gracza, tworzącymi opowieść o Polsce i o nas samych. Wyboru blisko sześćdziesięciu prac, które przybliżają twórczość artysty od końca lat 60. XX wieku do początku XXI wieku, dokonała córka malarza Agata Duda-Gracz.

Wyczuwalnym elementem w twórczości Jerzego Dudy-Gracza jest dojmująca świadomość przemijania świata w kształcie, w jakim się go poznało. Melancholia i nostalgia z powodzeniem łączą się z ironicznym komentarzem społecznym.

Wystawa „Jerzy Duda-Gracz. Remanenty” daje możliwość obcowania z kilkudziesięcioma pracami rozpiętymi pomiędzy czterema dekadami wytężonej pracy artystycznej, wyjątkową na tle dorobku innych twórców.

Ceny biletów:
– Bilet normalny: 40 PLN
– Bilet ulgowy: 30 PLN – uczniowie i studenci za okazaniem legitymacji, osoby powyżej 65 roku życia, osoby niepełnosprawne
– Dzieci do 6 roku życia: darmowy wstęp

📅 03.06-08.10 | 11:00-19:00
📌 Muzeum Sztuki Fantastycznej
🎫 Bilety

Zapraszamy!

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację