Femme Beats: Sanah Afterparty
Zapraszamy Cię na wyjątkowe wydarzenie muzyczne – “Femme Beats: Sanah Afterparty”.
To noc, w której energia elektronicznych dźwięków spotyka się z ekscytującym klimatem po koncercie Sanah.

W trzygwiazdkowym hotelu na Pradze stworzymy niepowtarzalną atmosferę, która pozwoli Ci kontynuować muzyczną podróż, jaką rozpoczęła artystka Sanah na scenie.

W tej nocy DJ-ki odbiorą pałeczkę i zabiorą Cię w muzyczną podróż pełną pulsujących rytmów i tanecznych brzmień. Podczas “Femme Beats: Sanah Afterparty” to właśnie one stworzą magiczną aurę, którą poczujesz na parkiecie. To wyjątkowe wydarzenie jest hołdem dla utalentowanych artystek DJ-skich, które przejmują stery i zapraszają Cię do świata elektronicznej muzyki.

Zmysłowe melodie, głębokie basy i poruszające rytmy sprawią, że noc będzie pełna energetycznego tańca i emocji. Będzie to nie tylko kontynuacja koncertowego doświadczenia z Sanah, ale także wyjątkowa okazja do spotkania z równie zdolnymi artystkami, które wypełnią przestrzeń dźwiękiem i pozytywną energią.
Dołącz do nas, by zakończyć tę noc w stylu, tańcząc i oddając się muzycznym uniesieniom przy “Femme Beats: Sanah Afterparty”.

Czekamy na Ciebie, by razem stworzyć niezapomnianą noc pełną tanecznych emocji i elektronicznych dźwięków.

📅 22.09
⏰ Start: 22:30
📍 Moxy Warsaw Praga
🎫 Wstęp wolny
Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację