“Pinokio” | Spektakl Teatru Baj

Kim jest tak naprawdę Pinokio? Marionetką? Chłopcem z drewna, który kłamie i rośnie mu od tego nos? A może zwykłym dzieckiem ciekawym świata, zainteresowanym każdą nową przygodą, w której po dziecięcemu zatraca się bez pamięci?
Grupa wędrownych, w pełnym tego słowa znaczeniu, Bajowych aktorów dotrze wszędzie, aby opowiedzieć historię Pinokia. Będzie hucznie, muzycznie, teatralnie i z rozmachem. A wszystko po to, żeby mocnym głosem bronić kruchej wrażliwości dzieci oraz ich prawa do szczerej ciekawości świata.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!
Ze względu na tematykę oraz wykorzystywane środki sceniczne PINOKIO jest przedstawieniem rekomendowanym dla dzieci powyżej 5.roku życia. Rekomendacja wiekowa może okazać się zaniżona w przypadku dzieci, które są szczególnie wrażliwe.
Spektakl nie jest rekomendowany dzieciom w spektrum autyzmu ze względu na dość wysoki poziom dźwięków oraz pojawiający się dym.

📅 sobota, 22 czerwca
⏰ 17:00
📌 Plac Konesera
🎫 wstęp wolny

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację