8 TARG SANDOMIERSKI I PRZYJACIELE W WARSZAWSKIM KONESERZE
🍎🍒🥨🍯 ZAPROSZENIE NA TARG SANDOMIERSKI I PRZYJACIELE 🍎🍒🥨🍯
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na niezapomnianą podróż kulinarną podczas Targu Sandomierskiego i Przyjaciół! 🎉

Podczas naszego kiermaszu produktów lokalnych będziecie mieli okazję delektować się najwyższej jakości przysmakami prosto z Sandomierza i okolic.
Co dla Was przygotowaliśmy?

🍏 Zaczynamy od soczystych jabłek, słodkich moreli, delikatnej dzikiej róży oraz wyjątkowej wiśni Nadwiślanki w postaci wyśmienitej konfitury. To niezwykłe owoce nie tylko zadowolą Wasze podniebienia, ale także przeniosą Was w magiczny świat smaku i aromatu.

🍷 Koneserzy wina nie mogą przegapić naszego targu! Sandomierskie soki jabłkowe, sandomierskie wina autorskie oraz legendarny Browar Popiel czekają na Was, abyście mogli się delektować wyjątkowymi trunkami i odkrywać nowe smaki.

🌱 Dla tych, którzy szukają zdrowych i wyjątkowych produktów, mamy wiele propozycji. Spróbujcie naturalnych miodów kremowanych z pigwą i pokrzywą, fasoli wrzawskiej, sandomierskich serów i olejów rydzowych, które zachwycą Was swoim niepowtarzalnym smakiem i aromatem.
Nie zapomnijcie również skosztować tradycyjnych precli staszowskich oraz innych kolorowych smakołyków, które ożywią Wasze podniebienia.

Zaproszenie to dotyczy wszystkich, którzy pragną poznać lokalne smaki i wspierać lokalnych producentów.
Dlatego serdecznie Was zachęcamy, abyście podzielili się tą informacją ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi.

Dołączcie do naszej kulinarnej przygody, odkrywajcie smaki i cieszcie się dniem !!! Do zobaczenia 🙂

📅 17-18.06
⏰ 11:00-18:00
📍 Plac Konesera
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2023 © KONESER. All Rights Reserved.