+18 “KRWAWA HISTORIA HALLOWEEN” | Mateusz Misiewicz w Teatrze Iluzji!
Laboratorium Grozy: Eksperymenty Szalonego Naukowca
Przygotuj się na najstraszniejszy spektakl Halloween, jaki kiedykolwiek zobaczysz! Laboratorium Grozy: Eksperymenty Szalonego Naukowca to widowisko, które przekracza granice ludzkiej wyobraźni i wprowadzi Cię w świat szaleństwa naukowego. To nie jest przedstawienie dla słabych serc, osób poniżej 18 roku życia oraz tych cierpiących na choroby takie jak epilepsja czy inne schorzenia neurologiczne.
W sercu opowieści stoi szalony naukowiec, doktor Mortimer Obskurus, który przekracza granice etyki, aby osiągnąć swoje cele. W laboratorium pełnym trzęsących się kolb, iskrzących się elektrod i tajemniczych substancji, doktor Obskurus przeprowadza eksperymenty na ludziach, zmieniając ich w istoty z koszmarów. Każdy krok w laboratorium otwiera nową kategorię strachu.

To, co czeka na widzów, to prawdziwy majstersztyk w dziedzinie efektów specjalnych. Pokaz jest przesiąknięty atmosferą grozy, a efekty dźwiękowe i świetlne dosłownie wciągają widza w mroczny świat doktora Obskurusa. Artysta prowadzący show może naruszyć przestrzeń osobistą widzów, co dodaje autentycznego uczucia niepokoju i zagrożenia.
Nie spodziewaj się, że wyjdziesz z tego spektaklu bez odcisków na psychice. Laboratorium Grozy: Eksperymenty Szalonego Naukowca to przeżycie, które pozostawi cię z dreszczem na plecach i obrazami koszmarów w głowie. Jeśli masz odwagę, przyjdź i zmierz się z tymi przerażającymi eksperymentami, ale pamiętaj, że to show nie jest dla każdego. Ostrzegamy – to może zmienić twój sposób myślenia o naukowcach na zawsze!

‼️Uwaga‼️
W pokazie widownia może zostać dotknięta przez aktora psychicznie i fizycznie, publika może zostać lekko oblana wodą lub pianą, w show występują też efekty specjalne: dym, muzyka, stroboskopy (migające światła).

Pokaz +18.

Cena biletu | 40 zł

Możliwość zakupienia biletów w pakiecie TEATR+MUZEUM:
Normalny | 70zł
Ulgowy | 55zł
Liczba miejsc ograniczona.

📅 29.10 | 17:00 | Czas trwania: 45 minut
📌 Magic Mind Museum
🎫 Bilety
Zapraszamy do jedynego w Polsce Teatru Iluzji!
Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację