Kalendarz wydarzeń

Jesteś koneserem sztuki i kultury? Lubisz koncerty i wystawy artystyczne? A może poszukujesz ciekawej rozrywki dla całej rodziny? Niezależnie od tego, jakie interesują Cię eventy, Warszawa to miasto, w którym z łatwością znajdziesz wiele wydarzeń przeznaczonych dla osób o rozmaitych zainteresowaniach. W Centrum Praskim Koneser od lat regularnie organizujemy najlepsze wydarzenia. Warszawa Praga to miejsce, w którym znajduje się nasza siedziba, ale serdecznie zapraszamy również miłośników dobrej zabawy z innych rejonów stolicy.

Eventy Koneser – dla koneserów dobrej sztuki i najlepszej rozrywki

Gwarantujemy, że u nas każdy znajdzie interesujące, bezpłatne eventy. Koneser to pierwsze rozrywkowo-kulturalne centrum w stolicy, mieszczące się na terenie zabytkowej Wytwórni Wódek „Koneser” na północnej Pradze. To jedyne miejsce w mieście, w którym znajdziesz tak liczne wydarzenia (Warszawa, Praga) dzisiaj, jutro czy za kilka dni. Galerie sztuki, muzea, targi, spektakle, wystawy, koncerty to tylko część z bogatej oferty z propozycjami. W miejscu tym odnajdziesz również szeroki wybór atrakcji innego rodzaju, wśród których z pewnością odkryjesz interesujące Ciebie i Twoich bliskich eventy. Koneser proponuje przestrzeń kreatywną dla dzieci, piętnaście restauracji z przepysznym jedzeniem, strefę urody oraz wiele sklepów. Dzięki nim przed albo po emocjonującym koncercie, wystawie bądź spektaklu zjesz coś smacznego, odmienisz swój wygląd albo zrobisz zakupy. Unikalność naszej oferty oraz interesująco zaprojektowana przestrzeń miejska to najważniejsze cechy, które nas wyróżniają.

Wydarzenia Warszawa Praga – dla miłośników malarstwa i rzeźby

W Koneserze nie sposób się nudzić. W naszym centrum oferujemy bardzo zróżnicowane wydarzenia. Warszawa to miasto tętniące życiem, w którym czekają na Ciebie zarówno eventy z dziedziny sztuki, muzyki, teatru, jak i innego typu imprezy. Jeśli nie masz pomysłu na spędzenie nadchodzącego weekendu albo interesują Cię wydarzenia (Warszawa Praga) dzisiaj, koniecznie wybierz się do Konesera.

W centrum proponujemy wiele ciekawych imprez o tematyce kulturalnej. Organizujemy wystawy malarstwa i rzeźby cenionych w Polsce i na świecie twórców, takich jak Zdzisław Beksiński, Tomasz Sętowski, Józef Wilkoń oraz innych. Obejrzysz u nas wydarzenia (Warszawa) z pracami artystów klasycznych, jak i tworzących sztukę współczesną, w tym również tych zajmujących się sztuką w niestandardowy, inny od utartych schematów i wyobrażeń sposób, takich jak np. Banksy. To najsłynniejszy, a zarazem najbardziej tajemniczy artysta graffiti na świecie, tworzący również rzeźby, zdjęcia i innego rodzaju prace.

Proponujemy ponadto ciekawe eventy (Warszawa Praga, ale zapraszamy też mieszkańców pozostałych dzielnic stolicy) dla miłośników sztuki użytkowej. Wystawy poświęcone wyrobom szklanym albo ceramicznym zachwycają różnorodnością i pięknem eksponatów. Współczesne naczynia, ozdoby i akcesoria wykonane ze szkła i ceramiki spełniają nie tylko funkcję użytkową, ale stanowią także niezwykle estetyczne artykuły, które warto zobaczyć i mieć w swoim domu. Na naszych wystawach można bowiem dokonać zakupu wybranych produktów, a także porozmawiać z najlepszymi twórcami.

Eventy Warszawa Praga – dla fanów muzyki

Jeśli interesują Cię muzyczne eventy, Warszawa to natomiast Twoje miejsce zamieszkania, również zapraszamy do Konesera. W naszym centrum znajdziesz interesujące propozycje dla miłośników rozmaitych gatunków muzycznych. Zapraszamy na wydarzenia (Warszawa, Praga plus okoliczne dzielnice) dotyczące muzyki współczesnej i klasycznej. Kontynuując dumną tradycję Obiadów Czwartkowych organizowanych przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, organizujemy Koncerty Czwartkowe. Wysłuchasz na nich bezpłatnie najpiękniejszych utworów muzyki klasycznej. Każde spotkanie poświęcone jest innej tematyce i instrumentom. Proponujemy więc m.in. recitale fortepianowe, akordeonowe, instrumentalne duety, koncerty muzyki Bacha albo spotkania artystów organizowane przed konkursem chopinowskim.

Festiwale, targi i inne wydarzenia – Warszawa Praga

W Koneserze organizujemy bardzo zróżnicowane, dostępne dla wszystkich eventy. Warszawa i nasze centrum kulturalno-rozrywkowe zapraszają nie tylko na koncerty i wystawy, ale też festiwale, targi oraz warsztaty. Zajmujemy się ponadto organizacją pokazów filmowych oraz spektakli teatralnych. Na najmłodszych Gości czekają natomiast specjalne wydarzenia dla dzieci.

Dla dzieci i nastolatków – zabawy, warsztaty, wydarzenia Warszawa

Wiemy, jak wymagający są najmłodsi odbiorcy sztuki i muzyki. Dlatego w centrum Koneser organizujemy eventy, które z pewnością spodobają się dzieciom. Interesujące spektakle teatralne przeznaczone dla młodych widzów, koncerty z utworami muzycznymi dla najmłodszych, warsztaty i wystawy o zróżnicowanej tematyce to tylko część ciekawych propozycji, jakie mamy dla dzieciaków. Nasze imprezy nie tylko dostarczają rozrywki i zabawy, ale również uczą. Mali widzowie mogą więc nie tylko pośpiewać, potańczyć i pobawić się wspólnie z artystami i animatorami, ale również dowiedzieć się nowych rzeczy, np. poznać zagrożone wyginięciem gatunki zwierząt.

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie wydarzenia (Warszawa, Praga) dzisiaj się odbywają, zaglądaj regularnie na naszą stronę internetową albo fanpage na Facebooku. Pamiętaj, że wszystkie organizowane eventy są bezpłatne!

Nadchodzące wydarzenia w Centrum Praskim Koneser

Jesteśmy na Pradze

Centrum Praskie Koneser

Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i bary – zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Kultura i edukacja – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 8
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia:

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację