Wakacyjne atrakcje w Warszawie – gdzie wybrać się z dziećmi?

Czy popularne określenie „lato w mieście” musi się kojarzyć z nudą i brakiem możliwości prawdziwego wypoczynku? Wręcz przeciwnie! Będąc w stolicy, koniecznie musisz zajrzeć na Pragę, gdzie zaplanowano na nadchodzące wakacje rozmaite atrakcje dla dzieci!

Jakie rozrywki preferują dzieci?

Planując spędzenie miłego, rodzinnego dnia w stolicy, najlepiej wziąć pod uwagę takie miejsca, w których dziecko będzie miało wystarczająco dużo bodźców, by nie czuć się znudzonym, a i rodzice nie będą mieli wrażenia, że spędzili czas bezproduktywnie. Centrum Praskie Koneser ma w ofercie rozmaite atrakcje dla dzieci, które z pewnością sprawią też mnóstwo frajdy rodzicom! Wakacje w Warszawie to przede wszystkim możliwość odwiedzenia wreszcie najciekawszych spektakli plenerowych, muzeów, wystaw sztuki, czy pojawienia się na targach, których tematyka zainteresuje na pewno nie tylko dzieci, ale i rodziców. Najmłodsi najlepiej bawią się tam, gdzie dużo się dzieje – a eventom w Koneserze tego akurat nie można odmówić!

Jakie wydarzenia warto odwiedzić z dziećmi?

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko oderwało się wreszcie od tabletu i zaczerpnęło trochę kultury w innych postaciach, po prostu zabierz je do Konesera. Znajdziesz tam w wakacje wyśmienite atrakcje: sztuki teatralne, których sposób reżyserii z pewnością zachwyci nie tylko maluchy, ale i rodziców. To przede wszystkim spektakle znanych bajek w nowoczesnej odsłonie, takich jak „Czerwony Kapturek”, czy „Jaś i Małgosia”. Młodszym można również zaproponować wizytę na targach zwierząt, czy charytatywnych w tematyce „Metalowe zwierzaki”. Takie rozrywki to coś zupełnie innego, niż to, co codziennie ogląda się na filmikach w internecie, czy w bajkach w telewizji. Możliwość zobaczenia, dotknięcia i chłonięcia całym sobą atmosfery targów jest nie do przecenienia dla rozwoju dziecięcego umysłu!

Gdzie jeszcze warto zajrzeć, będąc z dziećmi w Koneserze?

Jednym ze sposobów na to, aby miło spędzić czas, a przy okazji dostarczyć maluchowi naprawdę korzystnych bodźców do rozwoju, jest wizyta w księgarni. Ta pod szyldem „Świat Książki”, która znajduje się w Koneserze, może być dla dzieci ogromną atrakcją! Wiele kolorowych pozycji na półkach, możliwość ich dotykania, oglądania obrazków, zaglądania do środka – to wszystko bardzo zachęca najmłodszych do czytania, również w wakacje! Jeśli chcesz, aby po świetnym spektaklu Twoje pociechy miały miłą pamiątkę – to może być świetny cel Waszej wyprawy!

Gdzie wybrać się na obiad z rodziną w Koneserze?

Nie da się ukryć, że całodzienny pobyt poza domem może dostarczyć mnóstwa wrażeń, ale też zaostrza apetyt. Warszawa w wakacje jednak pełna jest fantastycznych, nowoczesnych restauracji i kawiarni, które nie pozwolą Wam chodzić głodnymi i dostarczą wielu atrakcji! Zabierz swoją rodzinę do Freya Cafe&Deli – wegetariańsko-wegańskiej kawiarni z produktami najwyższej świeżości, gdzie z apetytem zjecie zdrowy lekki lunch! Możesz też skusić się na konsumpcję dań prosto z grilla w fantastycznej restauracji pod szyldem Konesera, gdzie z pewnością znajdzie się też coś sycącego dla najmłodszych.

Wakacje w Warszawie – spędźcie je rozrywkowo!

Niemal codziennie harmonogram letnich wydarzeń Konesera ulega lekkim zmianom. Jeśli spędzasz wakacje w mieście razem z rodziną, nie pozwól, by ten czas przeleciał Wam koło nosa, bez zanurzenia się po uszy w rozmaitych praskich atrakcjach! Kiedy poznasz ofertę Konesera dla maluchów i dla dorosłych, oglądając wiele eventów na żywo, już nigdy nie powiesz, że spędzanie lata w mieście kojarzy Ci się z nudą! Zarezerwuj bilety na rozrywki, które wydają Ci się najbardziej atrakcyjne dla całej rodziny, i zaplanuj dzień pełen wrażeń, śmiechu i pysznego jedzenia pomiędzy kolejnymi eventami!

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację