ToTuart

Galeria i Dom Aukcyjny ToTuart to największa galeria rzeźby w Polsce i jedna z największych w kraju komercyjnych galerii oferująca malarstwo, rzeźbę i instalacje oraz prace na papierze – rysunek i grafikę. Co dwa lata, w okresie wakacyjnym, organizuje przeglądową wystawę Biennale Laboratorium Rzeźby (LABO) w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Oferta galeryjna obejmuje zwykle ponad 1 000 dzieł sztuki, a prace można oglądać w czterech siedzibach – dwóch w Warszawie, jednej w Gdyni i szwedzkim Malmö.

ToTuart współpracuje z wybitnymi artystami –  zarówno uznanymi, będąc wyłącznym marszandem rzeźb Rafała Olbińskiego i Wojciecha Siudmaka, jak i wschodzącymi – zdobywającymi coraz większe uznanie odbiorców i krytyków sztuki. Reprezentujemy twórczość m.in. Aleksandry Prusinowskiej, Zbigniewa Blajerskiego, Bartosza Rejmaka, Nikity Nassa i Katarzyny Łyszkowskiej.

ToTuart jako dom aukcyjny jest również organizatorem Aukcji Dzieł Sztuki, na których wystawiane są zarówno dzieła artystów uznanych na rynku, jak i starannie wyselekcjonowane prace artystów wschodzących.

Autorski Codziennik Artystyczny ToTuart na Instagramie obserwowany jest przez ponad 50 tysięcy followersów.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 11:00-19:00

Kontakt:

Tel.: +48 605 909 547
E-mail: biuro@totuart.com

Osoby kontaktowe:

Marek Duchnowski m.duchnowski@totuart.com
Dominik Zieliński d.zielinski@totuart.com
Paulina Piasta p.piasta@totuart.com

Centrum Praskie Koneser to wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie stolicy. Stanowi niezwykle istotny punkt dla mieszkańców Pragi oraz pozostałych dzielnic, ponadto jak magnes przyciąga rzesze turystów. Zainteresowaniu odwiedzających sprzyja bogata oferta wydarzeń kulturalnych, które odbywają się na jego terenie przez cały rok. Nie bez znaczenia pozostaje również atrakcyjne położenie oraz bezproblemowy dojazd z dowolnego miejsca Warszawy. Osobom, które pasjonuje sztuka nowoczesna Koneser ma naprawdę wiele do zaproponowania. Znajduje się w nim nieszablonowa galeria sztuki współczesnej – ToTuart.

 

Intrygująca galeria obrazów na Pradze

Wspomniana galeria to miejsce na miarę XXI wieku. Zaplanowano dla niej przestrzeń w zrewitalizowanym Centrum Praskim Koneser, we wnętrzach zachwycających już po przekroczeniu progu. ToTuart to galeria sztuki w Warszawie, w której goście podziwiają prace starannie wyselekcjonowanych twórców. Prezentujemy w niej obrazy, grafiki, rysunki oraz inkografie. Prócz tego odwiedzający mają możliwość zobaczenia unikalnych fotografii. Dodatkowo swoje wystawy mają tutaj artyści rzeźbiarstwa czy ceramiki.

Galeria zaskakuje nie tylko dziełami sztuki, które można w niej oglądać, ale i funkcjonalnością. To showroom przeznaczony na sztukę dekoracyjną oraz inwestycyjną. Obiekt oddaje go do dyspozycji klientom indywidualnym, jak również biznesowym. Oznacza to, że mogą go wynajmować m.in. hotele, biura bądź inne podmioty poszukujące przestrzeni komercyjnej. Jak widać, ToTuart to bardzo nowoczesna galeria sztuki współczesnej Warszawa może się dzięki niej pochwalić unikalnym projektem, na który trudno napotkać się w innych polskich miastach.

 

Sztuka nowoczesna Koneser

Dzieła twórców współpracujących z naszą galerią wystawiamy nie tylko na miejscu, w centrum, ale i na rozlicznych targach czy wernisażach organizowanych w kraju oraz za granicą. To ogromna szansa promocji na innych rynkach, poszerzenie horyzontów oraz nawiązanie szeregu nowych kontaktów. Kładziemy duży nacisk na promowanie sztuki w relacjach B2B, widząc w tym najlepsze warunki do obopólnej satysfakcji.

Mamy mnóstwo pomysłów na to, jak wykreować reklamę prac z dziedziny takiej jak sztuka nowoczesna Koneser to idealne miejsce na promocję swojej twórczości oraz zdobywanie kolejnych kupców. Oferujemy artystom przestrzeń, a także wypożyczamy dzieła sztuki. Kolejny element bogatego programu, który realizujemy w ramach pracy galerii, to darmowe wizualizacje prac twórców w pomieszczeniach udostępnianych przez klientów. Organizujemy też specjalne programy współpracy z architektami wnętrz oraz dekoratorami.

Jeszcze jeden istotny aspekt działalności, na który warto zwrócić uwagę, to doradztwo inwestycyjne w zakresie zakupu oraz obrotu dziełami sztuki. ToTuart to galeria sztuki w Warszawie, która oferuje jedyne w swoim rodzaju suweniry biznesowe. Przygotowujemy unikatowe pamiątki dedykowane konkretnym klientom. Tworząc je, bazujemy na tym, co najlepsze, w sztuce współczesnej.

 

Modna galeria sztuki współczesnej Warszawa

Warto podkreślić, że poza szeregiem działań mających na celu promocję twórców specjalizujących się w malarstwie, rzeźbie czy grafice, ToTuart to po prostu szalenie modna galeria sztuki w Warszawie. Od samego początku przypadła do gustu rzeszom odwiedzających. Dzisiaj należy do niezmiernie popularnych punktów spotkań współczesnych artystów z kolekcjonerami – oraz z pasjonatami. Trudno o lepsze miejsce dla ludzi, którzy chcieliby poznać sztukę nowoczesną, ale nie odpowiada im standardowa forma wystaw spotykana w muzeach. U nas mogą zapoznawać się z nią w zupełnie nowy sposób.

Zachęcamy do odwiedzin w centrum Koneser. Nasza galeria obrazów na Pradze z pewnością spełni oczekiwania odwiedzających – twórców oraz nabywców. Jedni będą mieć szansę na zainteresowanie swoją twórczością nowe grupy odbiorców. Z kolei drudzy mogą dokonywać w centrum najlepszych zakupów inwestycyjnych. Ze swojej strony zapewniamy wspaniałą atmosferę w trakcie spotkań. Będziemy wciąż przykładać starań, aby zarażać kolejne osoby miłością do sztuki.

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację