Przestrzenie eventowe do wynajęcia na Pradze

Koneser to również centrum eventowe. Znajduje się tutaj ponad 8000 m kw. przestrzeni do wynajęcia. Nowoczesne BUTELKOWNIA i LABORATORIUM 2.0, industrialna FILTRACJA, otwarty PLAC KONESERA spełnią wymagania organizatorów każdego typu wydarzeń – od konferencji, poprzez targi i wystawy, po imprezy plenerowe.

powierzchnie eventowe butelkownia

Butelkownia
2100 m2

powierzchnie eventowe filtracja

Filtracja
680 m2

powierzchnie eventowe plac konesera

Plac Konesera
4000 m2

laboratorium 2.0

Laboratorium 2.0
1300 m2

Powierzchnie eventowe Warszawa Praga – dlaczego Koneser?

Zachwyć się niczym nieskrępowaną przestrzenią, na której zorganizujesz dowolny event w samym sercu stolicy! Nasza przestrzeń eventowa w Warszawie to 4 odpowiednio przystosowane powierzchnie, gotowe do tego, by stać się tłem dla Twojego niezapomnianego wydarzenia. Ponad 8000 m² oferowanych przez nasze doskonale wyposażone centra eventowe to gwarancja sukcesu każdej konferencji, pokazu, koncertu, wystawy czy firmowej gali. Potrzebne Ci doskonale skomunikowane z centrum miasta miejsce na wystawę na warszawskiej Pradze? Wybierz Butelkownię! A może interesuje Cię wynajem powierzchni na biznesową konferencję? Laboratorium 2.0 będzie doskonałym wyborem. Wykorzystaj potencjał, jaki skrywają w sobie nasze nowoczesne przestrzenie eventowe w najbardziej klimatycznej dzielnicy Warszawy.

Czytaj więcej

Najbardziej inspirujące przestrzenie eventowe w Warszawie

Tworząc nasze miejsca na eventy na Pradze, tchnęliśmy nowego ducha w historyczną zabudowę przemysłowej Warszawy, tworząc obszar, który odpowie na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Nowoczesne, industrialne przestrzenie dają nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji, wystroju czy funkcjonalności, dopasowanej do charakterystyki każdego wydarzenia.

 

Wynajem powierzchni nie tylko na imprezy

Śmiało możemy stwierdzić, że jedynym ograniczeniem dotyczącym rodzaju i skali organizowanych w naszym Centrum wydarzeń jest wyobraźnia organizatora. My bierzemy na siebie całą resztę – dajemy najlepszą powierzchnię eventową na warszawskiej Pradze, gwarantując perfekcyjne warunki do zorganizowania ślubu, koncertu, pokazu artystycznego, naukowej konferencji, targów czy realizacji dowolnych wydarzeń multimedialnych.

 

Najlepsze miejsca na eventy – Praga

Proponujemy unikatowe przestrzenie eventowe w Warszawie, gdzie nowoczesność spotyka się z historią, tworząc perfekcyjne warunki do organizacji wydarzeń biznesowych, sportowych, kulturalnych czy naukowych. Korzystając z naszych wnętrz lub otwartego Placu Konesera, zorganizujesz niezapominany recital, wystawę, szkolenie lub ważne firmowe wydarzenie, zyskując pełną gwarancję doskonałego dopasowania każdego metra kwadratowego naszych funkcjonalnych powierzchni.

 

Butelkownia

– 2100 metrów kwadratowych przestrzeni eventowej w Warszawie,

– główna sala o powierzchni 675 m2,

– zaplecze z dostępem do sali,

– powierzchnia magazynowa oraz garderoby na poziomie -1,

– zaprojektowane w oryginalnym, industrialnym stylu centrum eventowe,

– nowoczesne zaplecze techniczne,

– wyjątkowy design,

– elastyczna powierzchnia, na której zorganizujesz dowolne wydarzenie.

Nieograniczone możliwości aranżacji w połączeniu z odpowiednio dużą powierzchnią czynią z Butelkowni doskonałe miejsce na wystawę w dzielnicy Warszawa-Praga. Jednocześnie bez żadnych problemów zorganizujesz tu firmową galę, jak również konferencję oraz inny, dowolny event biznesowy. Również osoby, które interesuje sala koncertowa, Warszawa Praga zaprasza do organizacji wydarzeń w Koneserze. Wydarzenie w tym klimatycznym miejscu z pewnością przyciągnie wielu gości i na długo pozostanie w ich pamięci.

 

Laboratorium 2.0

– licząca 1300 m², unikatowa przestrzeń eventowa w Warszawie,

– bogate zaplecze gastronomiczne,

– 3 wejścia z placu konesera,

– dodatkowa sala o powierzchni 116 m²,

– ok. 1000 m² otwartej powierzchni.

Poszukujesz nowoczesnego miejsca na targi na warszawskiej Pradze? A może potrzebujesz więcej przestrzeni, która świetnie sprawdzi się jako sala koncertowa? Wybierz Laboratorium z bezpośrednim dostępem ze strefy podziemnego parkingu, funkcjonalnym układem, dającym pełną swobodę dopasowania oraz dodatkową salą idealną na szkolenia lub służącą jako zaplecze techniczne. Również w kwestii takiej jak miejsca na konferencje Warszawa Praga zaprasza do odkrywania możliwości przestrzeni Konesera!

 

Filtracja

– 680 m² powierzchni,

– industrialna aranżacja, stworzona z połączenia cegieł z żeliwnymi elementami,

– duże okna, budujące niezwykły klimat pomieszczenia,

– możliwość doświetlenia elewacji.

Industrialne, ociekające historią wnętrza sprawiają, że Filtracja to jedyne takie miejsce na eventy na Pradze. Przenikające się na każdym kroku historia i nowoczesność czynią z niej wyjątkową lokalizację dla takich przedsięwzięć jak produkcja telewizyjna, warsztaty, szkolenia czy konferencje biznesowe. Unikalny w skali miasta design Filtracji w połączeniu z odpowiednim zapleczem powodują, że sprawdzi się ona równie dobrze jako kameralna sala koncertowa w samym sercu warszawskiej Pragi.

 

Plac Konesera

– 4000 m² otwartej przestrzeni,

– całodobowe wejścia na plac,

– możliwość zlokalizowania kilku scen o różnych rozmiarach,

– monitoring oraz ochrona na całym obiekcie,

– wi-fi na terenie placu,

– możliwość umieszczania namiotów ekspozycyjnych,

Ta prestiżowa dzielnica oferuje najlepsze miejsca na eventy. Praga, a w szczególności Plac Konesera,  swoją popularność zawdzięcza niezwykłej lokalizacji w jednej z najstarszych dzielnic stolicy. Otoczenie przedwojennych kamienic, atmosfera starej wytwórni wódki, a przede wszystkim – klimat „prawdziwej Warszawy” sprawiają, że każde wydarzenie nabierze wyjątkowego charakteru. Tutaj po prostu warto bywać! Tworząc tę wyjątkową w skali Warszawy przestrzeń eventową, udało nam się zachować charakterystyczny, industrialny styl miejsca i jednocześnie zapewnić w nim wszystko, co niezbędne do organizacji wydarzeń kulturalnych, sportowych, rodzinnych pikników czy targów.

 

Przestrzeń eventowa Warszawa – odpowiadamy na potrzeby klientów!

Oferujemy wynajem powierzchni, która doskonale sprawdzi się jako sala koncertowa, miejsce na firmowy bankiet, imprezę okolicznościową lub sesję zdjęciową. Niezależnie od charakteru organizowanego wydarzenia, nasi klienci mogą korzystać z bogatego zaplecza technicznego, przemyślanego układu pomieszczeń oraz wszelkich niezbędnych udogodnień, takich jak całodobowy podziemny parking, bankomat, myjnia samochodowa, wi-Ffi czy Warszawski Punkt Informacji Turystycznej.

Wybierz najlepsze miejsce na konferencję na warszawskiej Pradze – mamy Przestrzenie eventowe w Warszawie dopasowane do każdego wydarzenia!

Jesteśmy na Pradze

Koneser
Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i sklepy – zobacz tuta
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Rozrywka i kultura – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 2
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia: