2019-12-14
 
NINJA Run by Hunt Run, czyli tor przeszkód dla amatorów!
 

W dniach 14 – 15 grudnia w Koneserze odbędzie się inauguracyjna edycja zawodów Ninja Run by Hunt Run!
Organizatorzy podkreślają, że formuła warszawskich zawodów przypominać będzie niedawno emitowany w telewizji Polsat program Ninja Warrior. Zawodnicy będą mieli do pokonania tor przeszkód składający się 8-10 przeszkód.

Przy każdym starcie liczony będzie elektronicznie pomiar czasu, dzięki czemu z serii open wyłonionych zostanie 8 najszybszych zawodników i zawodniczek którzy wejdą do półfinałów, a następnie pozostałe czwórki zmierzą się o miejsca 1-2 i 3-4.

Będzie to bardzo widowiskowe wydarzenie, gdyż kibice będą mieli cały tor w zasięgu wzroku. Starty będą równoczesne – po dwóch zawodników co zapewni dużo emocji zarówno startującym jak i obserwatorom. Równolegle odbywać się będą zawody dla dzieci ze startami w różnych kategoriach wiekowych. Nad poprawnością pokonania toru będą czuwać sędziowie – tłumaczy Adam Sułowski, szef Hunt Run, organizator imprezy.

Zawody przeznaczone są zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych zawodników. Eliminacje do rund półfinałowych odbywać się będą przez cały weekend. Finał, który wyłoni najlepszych zaplanowano na niedzielę.
Na stronie internetowej Hunt Run trwa rejestracja online na to wydarzenie. Do 4 grudnia udział w zawodach kosztuje 19 złotych dla dorosłych, a dla dzieci 9 złotych. Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

W zawodach będze mogło wziąć udział tylko 330 osób, gdyż tor ma ograniczoną przepustowość.
Ninja Run by Hunt Run odbędzie się pod dachem. – Jest to idealna propozycja dla kibiców i osób poszukujących prezentów świątecznych chcących trochę się oderwać od nadchodzących obowiązków świątecznych – zachęcają organizatorzy.

Dla oglądających wstęp wolny!!!

Data:
14-15.12
Godzina:

10:00-17:00

Lokalizacja:
Filtracja, ul. Ząbkowska 31 (wejście od placu Konesera)
Kontakt: