Nietypowe atrakcje w Warszawie – odkryj nowe miejsca!

Niedzielne popołudnie, długi weekend, urlop – wszystkie okazje są dobre na wyjście z rodziną lub przyjaciółmi w ciekawe miejsce. Na spragnionych rozrywki w Warszawie czekają nietypowe atrakcje na Pradze, a dokładniej w Centrum Praskim Koneser. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie można znaleźć dużo punktów usługowych o zróżnicowanym profilu działalności. Można przyjść tutaj z dziećmi, ze znajomymi lub z drugą połówką na randkę. Jeśli szukasz oryginalnej przestrzeni z niepowtarzalnym klimatem, wybierz coś dla siebie z proponowanych opcji.

Magic Mind Museum na Pradze

To miejsce to nic innego jak połączenie muzeum i teatru. Jest to oryginalna atrakcja, jedyna tego rodzaju w Polsce. Na odwiedzających Centrum Praskie Koneser w Warszawie czekają liczne eksponaty, ale też wydarzenia poświęcone sztuce iluzji i artystom, którzy się nią zajmowali. Jest tutaj wiele zaskakujących pomieszczeń, w których rozrywkę dla siebie znajdą całe rodziny. Magic Mind Museum niewątpliwie jest też odpowiednie do zaplanowania niezapomnianej wycieczki szkolnej dla najmłodszych.

Miniciti – wyjątkowe miejsce dla dzieci

Miniciti to innowacyjne miasteczko edukacyjne, które pozwala dzieciom wcielać się w różne role zawodowe, zdobywając cenne doświadczenia w obszarach takich jak bankowość, inżynieria, media, medycyna, motoryzacja, nowe technologie, profilaktyka zdrowia, a także wiele innych. Dzieci uczą się zarządzania finansami, podejmowania decyzji, pracy zespołowej i oszczędzania, przez co odwiedziny w takim miejscu to wspaniała okazja do rozwoju przez zabawę. Co więcej, najmłodsi za swoją pracę otrzymują wynagrodzenie w postaci Miniasów, które po odprowadzeniu podatku mogą wydać w Sklepiku Marzeń lub zaoszczędzić. Decyzja należy do nich!

Galerie sztuki w Centrum Praskim Koneser

Wystawy, wernisaże i ponadczasowe eksponaty przyciągają do Centrum Praskiego Koneser nie tylko znawców malarstwa i rzeźby. Znajduje się tutaj kilka galerii, które mogą poszczycić się niepowtarzalnymi dziełami. Przestrzenie te są niewątpliwie ciekawą atrakcją i wyjątkowym punktem na mapie Warszawy. Warto zwrócić uwagę, chociażby na Muzeum Sztuki Fantastycznej, gdzie eksponowane są obrazy takich mistrzów, jak Zdzisław Beksiński czy Jerzy Duda-Gracz.

Nietypowe atrakcje – Muzeum Polskiej Wódki

Zwiedzanie ekspozycji na Pradze nie musi zawsze oznaczać obrazów i rzeźb. Co powiesz na to, by poznanie historii najpopularniejszego polskiego trunku połączyć z jego degustacją w formie ciekawych koktajli, nalewek i nie tylko? Jest to niewątpliwie atrakcja dla dorosłych i może być świetnym pomysłem na randkę lub spotkanie ze znajomymi. Muzeum znajduje się w zabytkowym Zakładzie Rektyfikacji. W tym neogotyckim kompleksie budynków rozlewano popularne wódki – Luksusową i Wyborową.

Zdrofit w Centrum Praskim Koneser

Dla tych, którzy lubią spędzać czas zdrowo, przygotowano na Pradze przestrzeń do ćwiczeń. Zdrofit to bogato i nowocześnie wyposażona siłownia, w której chciałby się znaleźć każdy miłośnik ćwiczeń i budowania zdrowej sylwetki. Nie jest to jednak atrakcja jedynie dla profesjonalistów, z łatwością odnajdą się tutaj osoby początkujące, które chciałyby zacząć pracę nad własnym ciałem. Jest to kolejne nietypowe miejsce w Centrum Praskim Koneser – ten kompleks łączy bardzo różnorodne usługi, więc w jego ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Sprawdź inne atrakcje, które czekają na Ciebie na Pradze

Lista ciekawych lokali, galerii i innych atrakcji się na tym nie kończy. Rozbudowany ciąg pięknych zabytkowych budynków skrywa więcej interesujących opcji dla dzieci i dorosłych. Można spędzić tutaj miło czas i doświadczyć nowych rzeczy. Trudno znaleźć podobne do tego miejsce na mapie stolicy. Dlatego, jeśli chcesz zobaczyć i przeżyć ze swoimi bliskimi coś nowego, wybierz się do Centrum Praskiego Koneser, gdzie czekają liczne propozycje na wspólne popołudnie lub wieczór.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację