Nietypowe atrakcje w Warszawie – odkryj nowe miejsca!

Niedzielne popołudnie, długi weekend, urlop – wszystkie okazje są dobre na wyjście z rodziną lub przyjaciółmi w ciekawe miejsce. Na spragnionych rozrywki w Warszawie czekają nietypowe atrakcje na Pradze, a dokładniej w Centrum Praskim Koneser. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie można znaleźć dużo punktów usługowych o zróżnicowanym profilu działalności. Można przyjść tutaj z dziećmi, ze znajomymi lub z drugą połówką na randkę. Jeśli szukasz oryginalnej przestrzeni z niepowtarzalnym klimatem, wybierz coś dla siebie z proponowanych opcji.

Magic Mind Museum na Pradze

To miejsce to nic innego jak połączenie muzeum i teatru. Jest to oryginalna atrakcja, jedyna tego rodzaju w Polsce. Na odwiedzających Centrum Praskie Koneser w Warszawie czekają liczne eksponaty, ale też wydarzenia poświęcone sztuce iluzji i artystom, którzy się nią zajmowali. Jest tutaj wiele zaskakujących pomieszczeń, w których rozrywkę dla siebie znajdą całe rodziny. Magic Mind Museum niewątpliwie jest też odpowiednie do zaplanowania niezapomnianej wycieczki szkolnej dla najmłodszych.

Miniciti – wyjątkowe miejsce dla dzieci

Miniciti to innowacyjne miasteczko edukacyjne, które pozwala dzieciom wcielać się w różne role zawodowe, zdobywając cenne doświadczenia w obszarach takich jak bankowość, inżynieria, media, medycyna, motoryzacja, nowe technologie, profilaktyka zdrowia, a także wiele innych. Dzieci uczą się zarządzania finansami, podejmowania decyzji, pracy zespołowej i oszczędzania, przez co odwiedziny w takim miejscu to wspaniała okazja do rozwoju przez zabawę. Co więcej, najmłodsi za swoją pracę otrzymują wynagrodzenie w postaci Miniasów, które po odprowadzeniu podatku mogą wydać w Sklepiku Marzeń lub zaoszczędzić. Decyzja należy do nich!

Galerie sztuki w Centrum Praskim Koneser

Wystawy, wernisaże i ponadczasowe eksponaty przyciągają do Centrum Praskiego Koneser nie tylko znawców malarstwa i rzeźby. Znajduje się tutaj kilka galerii, które mogą poszczycić się niepowtarzalnymi dziełami. Przestrzenie te są niewątpliwie ciekawą atrakcją i wyjątkowym punktem na mapie Warszawy. Warto zwrócić uwagę, chociażby na Muzeum Sztuki Fantastycznej, gdzie eksponowane są obrazy takich mistrzów, jak Zdzisław Beksiński czy Jerzy Duda-Gracz.

Nietypowe atrakcje – Muzeum Polskiej Wódki

Zwiedzanie ekspozycji na Pradze nie musi zawsze oznaczać obrazów i rzeźb. Co powiesz na to, by poznanie historii najpopularniejszego polskiego trunku połączyć z jego degustacją w formie ciekawych koktajli, nalewek i nie tylko? Jest to niewątpliwie atrakcja dla dorosłych i może być świetnym pomysłem na randkę lub spotkanie ze znajomymi. Muzeum znajduje się w zabytkowym Zakładzie Rektyfikacji. W tym neogotyckim kompleksie budynków rozlewano popularne wódki – Luksusową i Wyborową.

Zdrofit w Centrum Praskim Koneser

Dla tych, którzy lubią spędzać czas zdrowo, przygotowano na Pradze przestrzeń do ćwiczeń. Zdrofit to bogato i nowocześnie wyposażona siłownia, w której chciałby się znaleźć każdy miłośnik ćwiczeń i budowania zdrowej sylwetki. Nie jest to jednak atrakcja jedynie dla profesjonalistów, z łatwością odnajdą się tutaj osoby początkujące, które chciałyby zacząć pracę nad własnym ciałem. Jest to kolejne nietypowe miejsce w Centrum Praskim Koneser – ten kompleks łączy bardzo różnorodne usługi, więc w jego ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Sprawdź inne atrakcje, które czekają na Ciebie na Pradze

Lista ciekawych lokali, galerii i innych atrakcji się na tym nie kończy. Rozbudowany ciąg pięknych zabytkowych budynków skrywa więcej interesujących opcji dla dzieci i dorosłych. Można spędzić tutaj miło czas i doświadczyć nowych rzeczy. Trudno znaleźć podobne do tego miejsce na mapie stolicy. Dlatego, jeśli chcesz zobaczyć i przeżyć ze swoimi bliskimi coś nowego, wybierz się do Centrum Praskiego Koneser, gdzie czekają liczne propozycje na wspólne popołudnie lub wieczór.

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację