Wszyscy uwielbiamy dostawać prezenty, ale najbardziej wyczekują ich najmłodsi. 6 grudnia to dzień, na który z niecierpliwością czeka więc chyba każde dziecko. Mikołajki to jednak nie tylko okazja do wręczenia upominków, ale też spędzenia czasu z pociechą. Gdzie zabrać dziecko na Mikołajki w Warszawie? Sprawdź polecane pomysły.

Gdzie pójść na Mikołajki? Wybierz Konesera

Jeśli poszukujesz najlepszego miejsca, w którym miło i twórczo spędzisz Mikołajki 2021 z dzieckiem, odwiedź Centrum Praskie Koneser. To pierwsze takie kulturalno-rozrywkowe centrum w stolicy. Jednym ze sposobów na wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny bez wątpienia są łyżwy. W Koneserze zima już się zaczęła! Nasza ślizgawka jest otwarta również w Mikołajki 2021, zachęcając do spędzenia tego dnia aktywnie.

Lodowisko jest czynne w dni powszechnie od 10:00 do 22:00. Klienci obiektu mogą bezpłatnie korzystać ze ślizgawki, a nawet za darmo wypożyczyć łyżwy po okazaniu paragonu z bieżącego dnia na minimum 20 złotych. Wystarczy zatem, że wybierzecie się wspólnie z pociechą na gorącą czekoladę albo pyszny deser, aby móc potem bezpłatnie pojeździć na lodowisku. To idealny pomysł nie tylko na Mikołajki w Warszawie, ale też na spędzenie każdego innego zimowego dnia z rodziną. Duża tafla o powierzchni prawie 400 m2 pozwala na piruety, skoki i inne zabawy na lodzie. Takie radosne świętowanie może stać się Waszą wspólną tradycją, pielęgnowaną przez kolejne lata!

Mikołajki 2021 – obcowanie ze sztuką

Grudzień to idealny czas, by pokazać dziecku wyjątkowy świat sztuki. Maluch być może nie jest jeszcze gotowy, by poznawać historycznych malarzy, ale z pewnością zaciekawi go wystawa inspirowana baśniowym światem. Gdzie zabrać dziecko na Mikołajki, by rozbudzić jego ciekawość sztuki? W Koneserze trwa wystawa Krystyny Brzechwy. Jej obrazy spodobają się nie tylko młodym miłośnikom sztuki, ale także dorosłym, ciekawym twórczości córki słynnego poety.

Wystawa dla małego miłośnika sportu

Jeśli Twoja pociecha uwielbia sport, z pewnością spodoba jej się tez wystawa poświęcona NBA! Wystawa przeniesie odwiedzających do niesamowitego świata gwiazd słynnej ligi koszykarskiej z Ameryki Północnej. Goście będą mogli nie tylko obejrzeć przedmioty związane z ligą, ale także wziąć udział w wirtualnych rozgrywkach czy porównać swój wzrost do gwiazd NBA. Mnóstwo doskonałej rozrywki na Mikołajki 2021 w Warszawie dla młodszych i starszych gwarantowane!

Świetna zabawa na lodowisku

Centrum oferuje dla dzieci, młodzieży i dorosłych wiele innych atrakcji, które odbywają się przez całą zimę. Mikołajki w Centrum Praskim Koneser to okazja, by wspólnie spędzić czas w grudniowe popołudnie. Możecie miło spędzić czas w jednym z wyjątkowych ogródków zimowych, czy też wybrać się na mikołajkowe zakupy w naszym centrum handlowym.

Centrum Praskie Koneser to atrakcyjne miejsce, które zagwarantuje świetną rozrywkę Tobie i Twoim bliskim nie tylko 6 grudnia. Przez całą zimę w obiekcie odbywają się bowiem regularne imprezy i wydarzenia, które umilą Wam mroźne dni i długie popołudnia. Wypożyczalnia choinek, targi świąteczne, wystawy sztuki to tylko kilka z wielu atrakcji dla odwiedzających. Zapraszamy!