Project Description

Strona główna>Koneser Grill Restauracja

Restauracja Koneser Grill

Koneser Grill to miejsce dla miłośników (koneserów) jedzenia, grilla, najwyższej jakości produktu, dobrego wina.

Koneser Grill ma otwartą kuchnię, w której pracujemy na żywym ogniu. Chcemy, aby goście mogli zobaczyć ogień, poczuć jego ciepło, zrozumieć jego nieprzewidywalność. Ogień daje życie, ale może nas też sparzyć. Praca z ogniem jest bardzo wymagająca, a pracujący z nim szef kuchni musi posiadać niezwykły instynkt, aby go okiełznać.

pozostałe restauracje i bary
Restauracja Koneser Grill
Godziny otwarcia:

Wtorek: 16:00-22:00
Środa – Sobota: 12:00-22:00
Niedziela: 12:00-20:00

Kontakt:

Tel.: +48 798 185 692
E-mail: rezerwacje@konesergrillwarszawa.pl

Koneser Grill
Czytaj więcej

Jedzenie z grilla w Warszawie nie ma sobie równych – ten smak jest doskonale znany przede wszystkim miłośnikom długich letnich wieczorów na świeżym powietrzu. Co zrobić, jeśli nie ma się możliwości przyrządzenia ulubionych pieczonych na ruszcie potraw w zaciszu własnego ogródka? Skorzystać z wachlarza możliwości, jakie daje wyjątkowa restauracja z grillem w Warszawie!

Grill Warszawa – tu Ci się upiecze!

Koneser Grill to wyjątkowa przystań w wyjątkowym miejscu. Tu, w budynku Starego Browaru odbywają się każdego dnia niezliczone imprezy i wydarzenia kulturalne. Tu zasmakujesz kuchni innej niż wszystkie i zrelaksujesz się inaczej niż dotąd. A gdy zabraknie Ci energii na dalsze zwiedzanie zakątków praskiego Konesera – przycupnij u nas, przy żywym ogniu. Ogrzejesz się, a nasz Grill Master przyrządzi Ci nad paleniskiem to, co lubisz najbardziej, o idealnym stopniu wypieczenia. To jedyna taka restauracja z grillem w Warszawie, gdzie skosztujesz nie tylko wybornego steka Rib Eye z kością, ale też wielu innych dań głównych, z grilla lub przystawek. Twoje podniebienie z pewnością będzie miało co wspominać!

Jeśli grill na Pradze, to tylko w Koneserze!

Jeśli chodzi o porządny grill to tylko w Koneserze grill, to idealne miejsce dla fanów mięsa, doskonałej atmosfery i nieziemskich alkoholi. U nas zasmakujesz typowo światowych dań, serwowanych klasycznie, ale z nutką orientu. Zresztą, przekonaj się sam, oglądając Koneser Grill Menu!

Koneser Grill Menu – co u nas zjesz?

Koneserowe menu ma charakter poglądowy. Oznacza to, że pozycje w nim zawarte od czasu do czasu ulegają zmianie. To wynik naszej otwartości na sugestie, a także ciągłego doszkalania się w kulinariach. Wciąż poznajemy nowe smaki, czerpiemy inspiracje od najlepszych, i to właśnie sprawia, że będąc u nas systematycznym gościem, od czasu do czasu możesz spodziewać się nowości w karcie.

Jako aperitif proponujemy kieliszek dobrego wina i coś, co zaostrzy Twój apetyt na danie główne – koreańskie kimchi, włoska focaccia, ostre papryczki, a może ostrygi? Wśród naszych przystawek dominują potrawy mięsne, ale znajdzie się tu te z coś dla miłośników ryb i owoców morza, a także wegetarian i wegan.

Co na obiad w Koneser Grill?

Gdy już skosztujesz naszych przystawek i upewnisz się, że masz ochotę na więcej, nasz kelner z chęcią przyjmie od Ciebie zamówienie na danie główne. Postaw na doskonale przyrządzoną rybę lub danie mięsne, albo zdecyduj się na coś ekstra, czyli dania z grilla. Przygotowujemy je metodami tradycyjnymi – grillujemy i wędzimy, a apetyczny zapach dymu unosi się u nas bez ustanku, wodząc na pokuszenie naszych gości.

Mięsne i rybne dania z grilla lub przyrządzone innymi metodami z pewnością zajmą jedno z najważniejszych miejsc w Twojej wewnętrznej mapie smaków! Podlane odpowiednią ilością dobrze dopasowanego alkoholu wzmocnią doznania i sprawią, że zapragniesz wrócić tu po raz kolejny!

Opinie o Koneser Grill

Opinie naszych gości są dla nas szczególnie cenne – stanowią solidną podstawę do dalszego ulepszania naszego menu i jakości usług. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, ale też z przyjemnością wysłuchamy lub przeczytamy, co smakowało Ci u nas najbardziej!

Zachęcamy do czytania oraz pozostawiania opinii o naszym lokalu na naszych social mediach, ale również bezpośrednio u obsługi. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby Twój pobyt w naszej restauracji był naprawdę udany, dlatego z przyjemnością posłuchamy, czy nasze wysiłki zostały docenione. Za każdą opinię z góry dziękujemy!

Najlepszy grill na Pradze – godziny otwarcia

Zajrzyj do nas podczas swojej wędrówki po najciekawszych stoiskach Konesera, w poszukiwaniu ciekawych prezentów, nietuzinkowych przedmiotów lub sposobów na spędzenie czasu na swojej ulubionej pasji. Wiemy, jak męczące potrafią być takie eskapady, dlatego zachęcamy, byś usiadł u nas, w cieple koneserowego grilla przy otwartym ogniu i poczuł, jak jego ciepło rozlewa się po Twoim ciele, a apetyt wzbiera na sile.

Zapraszamy również do rozgoszczenia się u nas w przerwach pomiędzy odwiedzaniem wystaw w Koneserze, braniem udział w licznych wydarzeniach kulturalnych. Wizytę w restauracji Koneser Grill z pewnością będziesz mógł zaliczyć do jednego z nich, pod nazwą „wydarzenia dla podniebienia”! Godziny otwarcia naszego lokalu dostosowane są do potrzeb większości odwiedzających nas gości. I tak, możesz zajrzeć do nas we wtorek od 16:00 do 22:00 na późny obiad lub wyjątkową kolację. Od środy do niedzieli znajdziesz nas w godzinach od 12:00 do 22:00, dzięki czemu ziści się także Twój pomysł na solidny lunch lub wczesny obiad! W poniedziałki nie pracujemy – odpoczywamy po intensywnym, pracowitym tygodniu i przygotowujemy się na wyzwania kolejnego!

Zapraszamy do dokonywania rezerwacji, szczególnie w weekendy – chętnych na najlepsze jedzenie z grilla w Warszawie nie brakuje. Będzie nam miło gościć Cię w podanych godzinach otwarcia – zapewniamy nie tylko doskonałe jedzenie na światowym poziomie, ale również wiele doznań estetycznych – przekonaj się sam!