Project Description

Strona główna>Centrum Medyczne Damiana

Centrum Medyczne Damiana na Pradze

Zapraszamy Państwa do przychodni Centrum Medycznego Damiana dla dorosłych i dzieci. W Placówce do dyspozycji Pacjentów oddaliśmy 22 gabinety, w których świadczymy szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologicznych zarówno dla dzieci i dorosłych. Na naszych najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw, kolorowe korytarze i gabinety lekarskie, w których dzieci zapominają o stresie, który często towarzyszy im podczas wizyt lekarskich.

pozostałe sklepy i usługi
Sklepy i usługi Centrum Medyczne Damian
Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 7:30 – 20:00
Sobota: 8:00 – 14:00

Lokalizacja:

Wjazd windą z Pasażu Konesera, piętro 1

Kontakt:

Tel.: +48 22 566 22 22

Centrum Medyczne Damiana
Czytaj więcej

Centrum Medyczne Damiana – nowoczesna opieka medyczna

Centrum Damiana istnieje w Polsce od 1994 r. Obecnie oferuje bardzo szeroki zakres opieki medycznej, którą zapewnia pacjentom w ośmiu przychodniach i w szpitalu Damiana. W placówkach leczniczych tej sieci pracują wykwalifikowani i w pełni profesjonalni lekarze wszystkich specjalizacji, z wieloletnią praktyką kliniczną zdobytą w wiodących placówkach polskich i zagranicznych. Centrum współpracuje z prawie 100 przychodniami na terenie całego kraju. Jak wskazują jej pracownicy, podstawową misją jest dbanie zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów w oparciu o długoletnie doświadczenie i najwyższe standardy w procesie leczenia. W ciągu 20 lat funkcjonowania, klinika Damiana ugruntowała swoją silną pozycję na rynku prywatnych usług medycznych. O unikatowości i wysokiej jakości świadczonych usług świadczą indywidualne i przyjazne podejście do pacjentów, kompleksowa opieka medyczna, wysokie kwalifikacje personelu, a także zwracanie szczególnej uwagi na profilaktykę zdrowia. Co więcej, CMD Damian w dalszym ciągu podnosi poziom i jakość usług, co doceniają pacjenci w całej Polsce.

Placówki Centrum Damiana Warszawa dysponują nowoczesnym, bezpiecznym sprzętem medycznym i diagnostycznym. Pacjenci mogą skorzystać z RTG (także śródoperacyjnego), Tomografu Komputerowego, Mammografu oraz badań USG wykonywanych na sprzęcie wysokiej klasy. Placówka współpracuje z największymi producentami i dystrybutorami sprzętu medycznego. Dzięki temu pacjent może mieć pewność, że lekarz zawsze dobierze sprzęt bądź materiał medyczny najlepszy w danym przypadku.

Klinika Damiana Warszawa – nowa przychodnia na Warszawskiej Pradze

W Centrum Praskim Koneser w Warszawie znajduje się nowa przychodnia Damiana, przeznaczona zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W Placówce do dyspozycji pacjentów oddane są aż 22 gabinety, w których lekarze i pielęgniarki świadczą szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologicznych dla dzieci i dorosłych. Na najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw oraz kolorowe korytarze, wprawiające w wesoły nastrój i stwarzające bezstresową atmosferę podczas wizyty.

W CM Damiana pacjenci mogą liczyć na wiele udogodnień i ofert specjalnych, takich jak krótkie terminy oczekiwania na konsultacje lekarskie i badania, zapewnienie opieki medycznej przez jednego wybranego lekarza, wyjątkowe pakiety medyczne, w tym kompleksowy przegląd stanu zdrowia w 24h, a także koordynację opieki medycznej dla obcokrajowców posiadających zagraniczne polisy ubezpieczeniowe.

Centrum Damiana kontakt

Nowoczesna przychodnia znajduje się w Centrum Praskim Koneser pod adresem Plac Konesera 2, Warszawa. Klinika Damiana Warszawa otwarta jest dla pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-20.00, natomiast w soboty w godzinach 8.00-14.00. Należy pamiętać, że przychodnia jest nieczynna w każdą niedzielę. W celu umówienia wizyty, zasięgnięcia informacji bądź porady można skontaktować się z pracownikiem placówki Centrum Damiana. Telefon do placówki to +48 (22) 566 22 22. Centrum Praskie Koneser oferuje całodobowy parking przy klinice.