Project Description

Strona główna>Centrum Medyczne Damiana Medycyna Estetyczna

Centrum Medyczne Damiana Medycyna Estetyczna na Pradze

Centrum Medycyny Estetycznej w samym sercu Praskiego Centrum Koneser to inicjatywa Centrum Medycznego Damiana. Powołaliśmy do życia miejsce wyjątkowe, bowiem filozofia, jaką się kierujemy, wynika z kompleksowego podejścia do medycyny – holistycznego spojrzenia na człowieka. Tak unikalne szerokie spojrzenie na stan zdrowia i wygląd skóry, wyróżnia się na rynku usług medycyny estetycznej. Wytycza nowe standardy terapii Anti-Aging, zmienia sposób ich postrzegania, ponieważ dalece wykracza poza zabiegi przeciwstarzeniowe. Ma ona na celu zapobieganie powstawaniu chorób, poprawę aktualnego stanu zdrowia, a w konsekwencji cofnięcie wieku biologicznego organizmu. To wszystko wpływa na skuteczność zabiegów i wzmacnia efekty wizualne oraz zadowolenie naszych Pacjentów.

Centrum Medycyny Estetycznej jest odpowiedzią na oczekiwania osób, które potrzebują długotrwałych, doskonałych rezultatów, przy tym w pełni bezpiecznych dla zdrowia, bowiem osiąganych pod okiem najlepszych specjalistów – autorytetów w dziedzinie medycyny.
Przewagą i wyróżnikiem Centrum Medycyny Estetyczne jest wyjątkowa i odpowiednio dobrana kadra medyczna. Ekspercka wiedza specjalistów oraz ich wieloletnie doświadczenie kliniczne pozwolą osiągać najlepsze efekty. W Centrum Medycyny Estetyczne stosujemy nowoczesne, sprawdzone i bezpieczne procedury medyczne.

Kadra medyczna Centrum Medycyny Estetyczne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem oraz zróżnicowanymi specjalizacjami, m.in. w dziedzinach dermatologii, chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, chirurgii plastycznej i dietetyki. W połączeniu z kompetencjami z zakresu medycyny estetycznej, zapewnia to zupełnie nową jakość usług – lepsze rezultaty i większe bezpieczeństwo pacjenta.

pozostałe sklepy i usługi
Sklepy i usługi Centrum Medyczne Damian
Godziny otwarcia przychodni

pn. – pt.: 09:00 – 20:00
co druga sobota: 09:00 – 14:00

Kontakt:

602 300 011

damian-cme.pl