Jak spędzić czas w Warszawie kiedy pada deszcz

Nadszedł weekend, a za oknem szaro i deszczowo? Brzydka pogoda nie musi oznaczać nudy. W stolicy znajdziesz mnóstwo atrakcji i ciekawych miejsc, do których możesz się wybrać. Sprawdź więc, gdzie można iść jak pada deszcz w Warszawie?

Co robić w Warszawie kiedy pada deszcz? Odwiedź Konesera

Mieszkańcy Warszawy mają wręcz nieograniczone możliwości w zakresie spędzania wolnego czasu. Stolica stanowi kulturalne i rozrywkowe centrum kraju, w związku z czym znajdziesz tu wiele propozycji miłego spędzenia weekendu lub dnia roboczego. Szczególnie zadowoleni z tej oferty mogą być mieszkańcy Pragi. To tutaj mieści się bowiem Centrum Praskie Koneser, w którym czekają na Ciebie interesujące wydarzenia z zakresu muzyki, sztuki i kultury. Kompleks regularnie organizuje warsztaty, koncerty, festiwale i targi. Po dniu pełnym wrażeń możesz też zjeść posiłek w jednej z popularnych restauracji albo pójść na zakupy. Jeśli więc zastanawiasz się, co robić w deszczowy dzień w Warszawie, zajrzyj koniecznie do Konesera. Miejsce jest doskonale skomunikowane również z innymi częściami stolicy – metro, tramwaj czy autobus umożliwią komfortowe dotarcie do tego wyjątkowego miejsca nawet w ponury dzień.

Idealne miejsce dla fanów muzyki

Gdzie można iść jak pada deszcz w Warszawie? Na koncert! W Centrum Praskim Koneser regularnie organizowane są koncerty dla fanów muzyki wszelakiej. W salach o intrygujących nazwach Butelkownia, Filtracja i Laboratorium 2.0 odbywają się pasjonujące recitale i koncerty muzyki klasycznej oraz nowoczesnej. Wiele z nich jest całkowicie darmowych, co daje szansę mieszkańcom Pragi (ale i innych rejonów stolicy) na kontakt z kulturą wysoką. Na przykład, w ramach programu Muzyka 2021 powstał projekt finansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, obejmujący spotkania z muzyką klasyczną w każdy czwartek.

Festiwale i eventy kulturalno-rozrywkowe

Jeśli zastanawiasz się, co robić w Warszawie kiedy pada deszcz, a do tego poszukujesz miejsca łączącego wyjątkowe towarzystwo, świetną muzykę i ogromne pokłady kreatywnej energii, w Koneserze znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W Centrum Praskim odbywają się, niezależnie od pogody, najlepsze eventy i festiwale w stolicy. Znajdziesz tu interesujące imprezy kulturalno-rozrywkowe, podczas których poszerzysz swą wiedzę, spotkasz ciekawych twórców czy kupisz niepowtarzalne przedmioty.

Sztuka wysoka w Koneserze

Na miłośników malarstwa i rzeźby czekają w Koneserze wernisaże, wystawy oraz inne wydarzenia kulturalne, podczas których obejrzysz dzieła polskich i zagranicznych artystów. Biennale Plakatu ASP, wystawa „Beksiński w Warszawie”, Laboratorium Rzeźby czy też „The Art Of Banksy” z pracami słynnego, tajemniczego Banksy’ego to zaledwie kilka przykładów wydarzeń artystycznych, które odbędą się w te wakacje w Koneserze.

Co robić w deszczowy dzień w Warszawie? Idź do teatru

W Centrum Praskim Koneser ważne miejsce zajmują przedstawienia teatralne. Zobaczysz tutaj najbardziej intrygujące sztuki, które wywołują wiele emocji nawet u osób, które do tej pory nie przepadały za tą formą rozrywki. W Koneserze obejrzysz nie tylko interesujące przedstawienia, ale również doświadczysz niezwykłej atmosfery zapewnianej przez grupy teatralne oraz samo klimatyczne otoczenie obiektu. Centrum prezentuje sztukę dla miłośników teatralnej klasyki, roztańczonych musicali oraz rozrywki dedykowanej najmłodszym widzom. Co ważne, prezentowane spektakle są darmowe. Nie musisz więc płacić za to, aby obcować z interesującą sztuką wysoką.

Nawet najbardziej deszczowa pogoda nie jest przeszkodą w kreatywnym i przyjemnym spędzeniu wolnego czasu. Odwiedź Centrum Praskie Koneser i przekonaj się sam, jakie atrakcje w nim odkryjesz.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację