Regulamin gry:
Zaczytana Jesień Konesera

 1. Organizatorem ścieżki edukacyjnej pt. „Zaczytana Jesień Konesera” jest Centrum Praskie Koneser.
 2. Ścieżka literacka: Zaczytana Jesień Konesera będzie dostępna dla uczestników na terenie placu Konesera od dnia 13.10.2021 do odwołania.
 3. O zakończeniu gry poinformuje organizator – Centrum Praskie Koneser
 4. W ścieżce edukacyjnej mogą wziąć udział wszystkie osoby, bez ograniczeń wiekowych, które odwiedzą Centrum Praskie Koneser w terminie dostępności gry, oraz posiadają skaner kodów QR i w postaci aplikacji telefonicznej lub aparatu w telefonie komórkowym oraz urządzenie mobilne z dostępem do internetu.
 5. Głównym celem ścieżki edukacyjnej jest sprawdzanie wiedzy uczestników ze znajomości literatury poprzez odkrycie wszystkich 20 plansz.
 6. Przebieg ścieżki edukacyjnej:
  • Na trotuarze placu Konesera znajduje się 20 kolorowych plansz, na których umieszczone są cytaty z książek.
  • Na każdej planszy znajduje się 1 cytat oraz kod QR.
  • Po zeskanowaniu kodu QR uczestnik przenosi się na podstronę z cytatem i propozycjami tytułów książek do wyboru, należy wybrać poprawny tytuł książki, z której pochodzi cytat.
  • Na dole każdej podstrony uczestnik widzi okienka. Tytuły, które odgadł - ukazują się z tytułem książki, nieodgadnięte – pozostają ze znakiem zapytania. Uczestnik widzi więc ile jest wszystkich tytułów i ile cytatów zostało mu jeszcze do odkrycia.
  • Na uczestników, którzy poprawnie dopasowali wszystkie cytaty do odpowiednich książek czeka niespodzianka w postaci rabatu.
 7. Uczestnictwo w grze jest nieodpłatne i dobrowolne.
Powrót