Jazz & Wine w Zoni

W ostatni weekend czerwca na Plac Konesera zawita kameralny festiwal polskiego wina i muzyki jazzowej. Przez trzy dni w restauracji Zoni będzie można wziąć udział w degustacji win z Dworu Sanna. Przewodnikiem po ich smakach będzie Karol Nizio, właściciel i główny enolog tej polskiej winnicy. W piątkowy wieczór będzie można dowiedzieć się m.in. o tym, jak powstaje wino oraz czym różni się wino musujące od pét-natów, które zyskują coraz większą popularność, a przez niektórych są wręcz uważane za aktualnie najmodniejsze wina.
Nic nie pasuje lepiej do kieliszka musiaka czy pét-nata niż słoneczne popołudnie i dźwięki jazzu. Te ostatnie zapewni obdarzona ciepłą barwą głosu wokalistka, Joanna Markowska. Towarzyszyć jej będą: gitarzysta Maciej Muszyński i basista Jędrzej Łaciak. Młodzi muzycy z grupy Madame Jean Pierre inspirują się jazzem nowoczesnym i bawią improwizacją, przywiązując jednocześnie wagę do warstwy lirycznej, za którą w pełni odpowiedzialna jest wokalistka. Wydarzenie Jazz & Wine w Zoni startuje 26 czerwca (piątek) o 18:00, a zakończy się 28 czerwca (niedziela) o 20:00.
26 czerwca, godz. 18:00 – spotkanie z Karolem Nizio, właścicielem i głównym enologiem winnicy Dwór Sanna, prowadzenie Małgorzata Minta
27 czerwca, godz. 19:00 – plenerowy koncert Madame Jean Pierre, grupa wystąpi w składzie: Joanna Markowska – wokal, Maciej Muszyński – gitara, Jędrzej Łaciak – bas.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniem na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2606127362938483/

Jesteśmy na Pradze

Koneser
Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i bary –zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Rozrywka i kultura – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac konesera 2
03-736 Warszawa
tel.: 22 166 17 00

Udogodnienia: