Zakupy z duszą – gdzie znaleźć wyroby artystyczne i rzemieślnicze w Warszawie?

Warto wprowadzać do codziennego życia nawet drobne elementy ze świata sztuki. Wyroby rzemieślnicze i artystyczne pozwalają zastąpić nudne i zwykłe wyposażenie domu pięknymi ozdobami, z których przyjemnie korzysta się nie tylko od święta. Dobrze jest wybierać rękodzieło wysokiej jakości i o nowoczesnym designie. Ciekawe i unikatowe grafiki, modne ubrania i nie tylko można znaleźć w Warszawie w Centrum Praskim Konesera na Pradze.

Oryginalne wyroby artystyczne do wielu wnętrz

Wyjątkowe, minimalistyczne projekty czekają w pracowni Minimal Line. Propozycje przygotowane przez założycielkę tego miejsca Klaudię Mączka-Rzewuską to przede wszystkim piękne grafiki, które tchną spokojem i zachęcają czystą kreską. Oryginalny styl artystki zaznaczony w jej rękodziele bardzo dobrze współgra z nowoczesnymi wnętrzami w różnych stylach, od skandynawskiego, przez ascetyczny japandi i wzorzysty memphis, po eklektyzm i wiele innych. Dlatego szukając dodatku idealnego do eleganckich wnętrz, warto zwrócić uwagę na kolekcję wyrobów rzemieślniczych, którą tu znajdziemy.

Wyroby artystyczne na zamówienie

Nietuzinkowe grafiki to nie tylko sposób na dopełnienie stylowego wnętrza. To również świetny pomysł na prezent na urodziny, imieniny, czy z okazji rocznicy. Istnieje możliwość zamówienia spersonalizowanego rysunku na podstawie zdjęcia. Można w ten sposób otrzymać jedyny w swoim rodzaju obraz, który będzie nie tylko ozdobą, ale też ważną pamiątką. Wyroby artystyczne z tej pracowni pomogą właściwie wyrazić przyjaźń, miłość, przywiązanie lub szacunek bliskiej osobie. Dlatego, jeśli zbliża się jakaś ważna data, warto udać się na zakupy do Centrum Praskiego.

Wyjątkowe rękodzieło w Warszawie i nie tylko

W Koneserze czekają nie tylko minimalistyczne grafiki. Można znaleźć tutaj wiele pięknych rzeczy, które pomogą np. odświeżyć szafę. Wyjątkowe kolekcje ubrań czekają w The s:Heirt. W tym sklepie są rzeczy eleganckie, jak i casualowe, odpowiednie na wiele okazji. Jednak poza nimi również w tym miejscu czekają na klientów unikatowe wyroby rzemieślnicze. Estetyczne i kolorowe dekoracje do mieszkania będą się świetnie prezentować w połączeniu z meblami drewnianymi lub metalowymi. Warto zwrócić uwagę na to rękodzieło, gdyż może zachwycić niejednego konesera sztuki.

Inne sklepy z wyrobami rzemieślniczymi

To tylko niektóre propozycje z bogatej oferty Centrum Praskiego, gdyż można znaleźć tutaj o wiele więcej wyrobów rzemieślniczych, jak ręcznie robione mydła i szampony w kostce. Po takie produkty należy udać się do Mydlarni Cztery Szpaki. Po drodze warto też wejść do Zielonej Łodygi. Jest to kwiaciarnia, która stawia przede wszystkim na rośliny doniczkowe, które będą świetnym dodatkiem do artystycznych ozdób i rękodzieła z pozostałych sklepów i pracowni.

Wiele oblicz rękodzieła

Sztuka może mieć wymiar czysto estetyczny lub też użytkowy. Warto się o tym przekonać samemu, odwiedzając Pracownię Minimal Art i sklep The s:Hirt. Różnorodne propozycje pozwolą wybrać coś nietuzinkowego do domu i garderoby każdemu, kto ceni sobie unikatowe rozwiązania. Wyroby artystyczne z duszą to takie, które wnoszą ze sobą do wnętrza nie tylko ładną powłokę, ale też głębsze znaczenie. Dlatego warto nadać tej wyjątkowej wartości przedmiotom i podarować je bliskim na wyjątkową okazję.

Ciekawa oferta dla miłośników wyrobów artystycznych

Centrum Praskie Koneser zaprasza wszystkich, którzy lubią otaczać się sztuką, by sami zapoznali się z propozycjami wyjątkowych grafik i nie tylko. Szukając w Warszawie oryginalnego rękodzieła, dobrze jest zajrzeć akurat tutaj, by móc przekonać się jakie piękne rzeczy przygotowali dla klientów artyści i rzemieślnicy.

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację