Strona główna>Wystawa URBAN ART AREA

Wystawa URBAN ART AREA

Leonarda Art Gallery zaprasza na drugą edycję Urban Art Area – największego przeglądu miejskiej sztuki w Polsce.

Na terenie Centrum Praskiego Koneser – zrewitalizowanej Warszawskiej Wytwórni Wódek na Starej Pradze w industrialnej przestrzeni Butelkowni o powierzchni niemal 1000 m2 zaprezentujemy blisko 250 obiektów ponad 50 najwybitniejszych twórców z dziedziny Urban Art – malowanie na żywo, murale, graffiti, sitodruki, vlepki, instalacje.

Na towarzyszącej wystawie pojawi się między innymi certyfikowany plakat Banksy’ego oraz prace takich artystów jak Chazme, SEPE, Proembrion, NORIAKI, NAWER, PENER, CEKAS, Fruit of the Lump, Krik Kong, Czarnobyl , Nespoon, Tank Petrol, Młody Dron oraz wielu innych.
Podczas wydarzenia udostępnimy możliwość zakupu wszystkich prezentowanych prac.

W każdą sobotę lipca o 20:00 w dedykowanej strefie Urban Art na Placu Konesera odbędą się spotkania z najciekawszymi twórcami oraz ekspertami, podczas których będzie można nie tylko porozmawiać, ale obejrzeć specjalnie przygotowane dokumenty i animacje.

Dla chętnych organizujemy Strefę Kreatywną, na której poznacie tajniki tworzenia murali, szablonów i vlepek oraz spróbujecie swoich sił pod okiem tworzących je na co dzień Artystów.

Plac Konesera: 7 lipca – 31 sierpnia 24/7
Butelkownia: 8 lipca – 4 sierpnia 13:00-20:00 Bilety
pozostałe wydarzenia