2020-01-14
 
“The Future Is Now” wystawa i performans Macieja Raucha w WuWu
 

łodość, miłość, piękno oraz śmierć – obrazy, które tworzy MACIEJ RAUCH, artysta realizmu magicznego, dotykają kwestii najbardziej emocjonujących. Twórca dogłębnie analizuje ważne tematy i pokazuje światu ich malarskie i graficzne interpretacje, tworzy instalacje oraz wideoklipy.

Już 14 stycznia w WuWu w Centrum Praskie Koneser wystartuje jego wystawa „The future is now”, której organizatorem jest Nizio Galeria. W karnawałowy wieczór 17 stycznia odbędzie się specjalny performans artysty.

Maciej Rauch to twórca młodego pokolenia, który w swoich obrazach szczególnie upodobał sobie kosmos, tajemnicę czy mistycyzm. Na wystawie w WuWu będzie można zobaczyć obrazy z kilku cyklów stworzonych przez artystę – „Alien Boy”, „The curse or blessing” oraz „On the other side”.

Wystawa potrwa od 14.01.2020 do 29.02.2020.

👉 Oficjalna inauguracja wystawy oraz performans Macieja Raucha odbędzie się 17 stycznia, godz. 22:00. Podczas wydarzenia zatytułowanego „The future is now” zabrzmią utwory Raucha, takie jak „Alienboy”, które są artystycznym komentarzem do prezentowanego malarstwa olejnego i stanowią również dopełnienie projektu.

17 stycznia w WuWu zagra także Burn Reynolds, który wyciągnie ze swojej kolekcji płyty ikon popkultury, trochę kosmicznego bujania oraz doprawi to mniej znanymi nagraniami z lat 60. i 70.

Wstęp wolny!

Data:
14.01-29.02
Godzina:
Lokalizacja:
Bistro WuWu, plac Konesera 1
Zapisy:
Kontakt: