Strona główna>Wystawa obrazów Magdaleny Hajnosz w Domu Ze Sztuką

Magdalena Hajnosz

Studia i dyplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (1980). Twórczość w zakresie malarstwa, rysunku i fotografii. W dorobku artystycznym ma liczne wystawy indywidualne i zbiorowe, a także nagrody w konkursach za twórczość malarską i fotograficzną w Polsce i w Belgii.
Uczestniczyła w wystawach zbiorowych i grupach artystycznych: grupa Symfonia, grupa Stan Rzeczywisty, OW ZPAP, Project Art. Ponadto wydała autorską książkę „Warszawa z głową do góry” – przewodnik fotograficzny po Warszawie.

Wstęp wolny!

Regulamin wydarzeń Artystycznej Jesieni Konesera

pozostałe wydarzenia

Od 10 października 2020 r. Warszawa, jak i cała Polska, stała się żółtą strefą zagrożenia koronawirusem. Oznacza to, że również na terenie Centrum Praskiego Koneser obwiązuję bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Przestrzeganie norm sanitarnych, a co za tym idzie ochrona przed zarażeniem naszych gości i pracowników, jest dla nas absolutnym priorytetem. Dlatego przychodząc do Konesera nie zapomnij: zabrać ze sobą maseczki. Przyjść, gdy masz pewność, że jesteś zdrowy. Nawet lekkie przeziębienie stanowi śmiertelne zagrożenie dla grup ryzyka (np. dla ludzi starszych), o częstym myciu rąk, o zachowaniu bezpiecznego dystansu od innych gości Centrum Praskiego Konesera.

Dom Ze Sztuką na Facebook

Jesteśmy na Pradze

Koneser
Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i sklepy – zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Rozrywka i kultura – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 2
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia: