Strona główna>Wystawa Magdaleny Atkins

Wystawa Magdaleny Atkins

Zapraszamy na innowacyjną wystawę w postaci tokenów NFT autorstwa Magdaleny Atkins!
JEST TO PIERWSZE ZAPREZENTOWANE W TAKIEJ FORMIE WYDARZENIE ARTYSTYCZNE W POLSCE. WYSTAWA OBRAZÓW JEDNOCZEŚNIE W DWÓCH FORMACH: ANALOGOWEJ I CYFROWEJ W JEDNEJ PRZESTRZENI WYSTAWIENNICZEJ. TOKENY NFT I QR PIERWSZY RAZ RAZEM W SZTUCE I FORMIE JEJ ZAPREZENTOWANIA.
Mamy nadzieję, że będziecie naszymi gośćmi w tym wydarzeniu!
ZAPRASZAMY
26.11.2021 – 05.12.2021
11:00 – 19:00
Centrum Praskie Koneser
Pasaż Konesera, Warszawa
Miejsce wystawy – lokal położony w Pasażu Konesera przy schodach ruchomych
* wystawa nie jest otwarta w poniedziałek
* wstęp na wystawę jest bezpłatny
* obowiązują aktualne ograniczenia i zasady sanitarne
KRYPTO-SZTUKA
Światowy trend wyrażania sztuki w sektorze cyfrowym bardzo mocno zainspirował artystkę, dyrektorkę artystyczną światowej marki Bobbi Brown oraz make up artist gwiazd na całym świecie, do rozpoczęcia wyrażania się nie tylko poprzez malowane obrazy, ale również do wzięcia udziału w niesamowitym ruchu artystycznym, który wykorzystuje świat cyfrowy i technologię blockchain, do ucieczki we wspaniały świat dzieł sztuki stworzonych na potrzeby najnowszej generacji nośników. W czasie trwania wystawy artystka umożliwi zakup dzieła sztuki w formacie Tokenu NFT poprzez kod QR wyświetlany na ekranie TV w trakcie eventu.
O ARTYSTCE
Magda Atkins – ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu. Artystyczny talent i jej malarskie umiejętności zostały docenione przez wielu krytyków sztuki. Zainteresowanie sztuką wizażu pochodzi z inspiracji malarstwem, gdzie ”każdą twarz traktuję jako czyste płótno, na którym należy namalować piękny obraz”. Przez 10 lat przebywała w Londynie, gdzie ukończyła Akademię Wizażu w Westminster College. Przez wiele lat pracowała w światowej mekce sztuki i mody w Londynie miedzy innymi w Harrods’ie, mając na swoim koncie współpracę ze światowymi gwiazdami mody i filmu. Może poszczycić się współpracą z Madonną, Joan Collins, Victorią Beckham, Penny Lancaster i Rodem Stewartem, Liz Harley i wielu innymi. Od kilku lat przebywa w Polsce pracując jako dyrektor artystyczna Bobbi Brown i Make up Artist, wykonuje sesje, tutoriale, szkolenia, video, programy dla najlepszych magazynów mody, agencji reklamowych, fotograficznych, telewizji polskich oraz gwiazd showbiznesu.
pozostałe wydarzenia
Szczegóły