2019-12-06
 
Wystawa fotografii Madam Miko “AMPUTATION”
 

Wernisaż wystawy fotograficznej bydgoskiej fotograf Katarzyny Mikołajczyk znanej pod pseudonimem Madam Miko, będący finałem projektu #AMPUTATION
Data: 6 grudnia 2019, godz. 18:00
——————————————
Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej, który jest zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy nad projektem #AMPUTATION współtworzonym z Marcinem Urzędowskim i jego marką Prepostevolution.

“Projekt niekonwencjonalny, czyli eksplozja artystyczna po zderzeniu pokrewnych sobie dusz” – taki długi tytuł miał artykuł napisany w czerwcu tego roku dla creativityfirst.art o projekcie fotograficznym, który nie miał jeszcze swojej nazwy, formy i dokładnie sprecyzowanego celu. Te dwie tytułowe dusze pozwoliły sobie na spontaniczne, kreatywne współtworzenie prosto z serca. Pozytywną energią i szczerą intencją, przyciągnęły do siebie niezwykłych ludzi.
——————————————–
Wernisaż będzie połączony z eventem promującym edukacyjną książeczkę o Helence – jednej z bohaterek projektu #amputation. Spotkanie autorskie z Eweliną Oleksiak “Baśnik” oraz Helenką Budzowską w Happy Ja kids concept store (naprzeciw Muzeum Biżuterii Współczesnej).

Data:
6-11.12
Godzina:

11:00-19:00

Lokalizacja:
Muzeum Biżuterii Współczesnej (Pasaż Konesera)
Zapisy:
Kontakt: