Strona główna>Whisky Live Warsaw 2021, Butelkownia

Whisky Live Warsaw 2021

Tegoroczna, ósma edycja Whisky Live Warsaw, największego i najbardziej prestiżowego festiwalu whisky oraz innych alkoholi Premium w Polsce, odbędzie się w dniach 1—2 października br. (piątek-sobota) w Butelkowni.
Na festiwalu pojawi się blisko 50 wystawców z różnych stron świata z ofertą festiwalową liczącą kilkaset marek alkoholi Premium – głównie whisky, ale również giny, rumy, tequile, armaniaki, burbony czy wina i wódki.
Organizator przygotował dla gości festiwalowych dwa rodzaje biletów: jednodniowy (165 zł) oraz dwudniowy (250 zł). Pierwszy z biletów ważny jest w dniu trwania festiwalu w piątek (1 października) lub sobotę (2 października), drugi jest ważny przez dwa dni trwania Whisky Live Warsaw 2021.
Oba bilety uprawniają do bezpłatnej degustacji części dostępnych alkoholi na stoiskach wystawców. Za wybrane, droższe odmiany whisky trzeba będzie zapłacić voucherami o wartości 5, 10, 20 lub 50 zł. Bilet umożliwia również bezpłatną degustację wybranych cygar na stoiskach cygarowych zlokalizowanych przed budynkiem Butelkowni (wejście od ulicy Ząbkowskiej).
W ramach biletu każdy uczestnik otrzyma jeden kieliszek degustacyjny oraz zyska możliwość zrobienia zakupów w sklepie festiwalowym z szeroką ofertą alkoholi w cenach niższych o VAT, czyli o 23%. Bilet nie uprawnia do udziału w sesjach Masterclass, które są dodatkowo płatną atrakcją.
Sprzedaż biletów: LINK
pozostałe wydarzenia
baner
Szczegóły