Strona główna>Teatr Sztuka Ciała, plac Konesera

Plenerowe spektakle Teatru Sztuka Ciała

Co powiecie na teatr na świeżym powietrzu☀️?
Zapraszamy Was na wyjątkowe plenerowe spektakle Teatru Sztuka Ciała🎭. Zobaczycie tutaj imponujące kostiumy, pantomimę, szczudlarstwo, taniec, akrobatykę, a to wszystko w akompaniamencie muzyki🎶.
🗓️8 lipca, 29 lipca, 26 sierpnia
📍plac Konesera, w godzinach 18:00-19:00
🎟️Wstęp bezpłatny!🆓
🅿️ – pierwsza godzina gratis
Repertuar:
🗓️8.07, godz.18.00-19.00 – Akcja teatralna „Rozchmurz się!”
A co by było, gdyby chmury☁️ spłynęły na ziemię i można je było poprosić o wybraną pogodę? Dwie aktorki w kostiumach wystylizowanych jakby zostały utkane z obłoków, dzięki zabawnym gestom, zachęcą widzów do wspólnych zabaw teatralnych🎭. Uczestnicy na podstawie instrukcji, będą mogli poprosić performerki o deszcz🌧, śnieg🌨, burzę🌩, słońce☀️ czy wiatr💨. Odegrają krótkie, interaktywne scenki inspirowane wybranymi przez widzów zjawiskami pogodowymi. Przygotujcie się na olśniewające kostiumy oraz performans żywych rzeźb.
🎬Trailer – https://youtu.be/r2FrESG2JHg
🎭Wystąpią artystki Teatru Sztuka Ciała: Katarzyna Wróbel i Joanna Płóciennik
🗓️29.07, godz.18.00-19.00 – „Nieudani”
Lekka, poetycka opowieść o tym, że nie trzeba być idealnym. Jej bohaterowie to Dziurawy, Złożony na pół, Sflaczały, Postawiony na głowie i Felerny. Postacie dają nam się poznać ze swoich pozornie najgorszych stron, jednak potrafią się z nich śmiać. Przedstawienie bazuje na różnych technikach ruchowych (pantomima, taniec, akrobatyka, klaunada) z dodatkiem teatru słowa.
🎭Wystąpią artyści Teatru Sztuka Ciała: Katarzyna Markowska, Joanna Płóciennik, Katarzyna Wróbel, Agata Brzozowska, Weronika Zaborowska, Paweł Ptaszkiewicz
🗓️26.08, godz.18.00-19.00 – roślinno-muzyczna parada „Żywa Zieleń”🌱
Pozornie nieme i nieruchome rośliny tańczą🌿! Jeśli tylko przyjrzeć im się uważnie można sobie wyobrazić jakimi drogami wędrują ich pędy. Aktorki oraz szczudlarze w barwnych i okazałych kostiumach roślin wraz z muzykami zabiorą widzów w muzyczno-taneczną podróż. Do zabawy zapraszać będą m.in. nieśmiały Mak Polny, zadziorny Skrzyp czy dostojna Naparstnica.
🎬Trailer – https://youtu.be/BRuA03ntxmw
🎭Wystąpią artystki Teatru Sztuka Ciała: Anna Ługowska, Katarzyna Markowska, Joanna Płóciennik, Katarzyna Wróbel oraz zaproszeni goście
ℹ️Działanie współfinansowane przez m.st. Warszawa w ramach projektu „Latający Teatr Sztuki Ciała”.
pozostałe wydarzenia
Szczegóły