2019-03-30
 
Targi, warsztaty, spotkania: Kwiaty są piękne!
 

To się dzieje! Razem z Kwiaciarnia Kwiaty&Miut mamy wielką przyjemność zaprosić na pierwszą edycję nowego wiosennego wydarzenia w Warszawie: “Kwiaty są piękne. Targi / Warsztaty / Spotkania”. Chcemy w najpiękniejszy z możliwych sposobów przywitać wiosnę i po raz pierwszy zebrać w jednym miejscu najlepsze kwiaciarnie i pracownie florystyczne z całej Polski, sprzedawców roślin, projektantów tworzących akcesoria kwiatowe, grafików, twórców użytkowej kwiatowej ceramiki etc. Chcemy świętować wiosnę, kolor, zieleń i fascynację kwiatami i roślinami w każdej ich postaci. A wszystko to pod okiem kuratorów wydarzenia, Łukasza i Radka czyli Kwiaciarnia Kwiaty&Miut i w sprawdzonym klimacie Targi Rzeczy Ładnych oraz w najlepszej przestrzeni Centrum Praskie Koneser.

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają kwiaty i rośliny, którzy kochają zieleń i wszystkie inne kolory. Na stoiskach starannie wyselekcjonowanych pracowni i projektantów będzie można nie tylko kupić kwiaty cięte, rośliny zielone, wazony i ceramikę, kwietniki i kwiatowe akcesoria, ale także wziąć udział w warsztatach i spotkaniach z najciekawszymi ekspertami z całej Polski.

Wszystko to już 30 marca. W najbliższych dniach przedstawimy wystawców i szczegółowy program warsztatów i spotkań. Wstęp na imprezę wolny! Na warsztaty będą obowiązywały zapisy.

Zgłoszenia na imprezę „Kwiaty są piękne” zbieramy wciąż pod adresem: info@targirzeczyladnych.pl z dopiskiem w temacie maila „Kwiaty są piękne”. Piszcie! Zapraszamy serdecznie do udziału i, mamy nadzieję, do zobaczenia! Będzie wspaniale Was zobaczyć!

Ajka, Ania, Paweł – Targi Rzeczy Ładnych
Łukasz, Radek – Kwiaty&Miut

Kim jesteśmy?

Targi Rzeczy Ładnych, organizatorzy „Kwiaty są piękne” – Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska, Paweł Stremski. Twórcy największych targów designu w Warszawie. TRŁ to 12 edycji, 10 tysięcy odwiedzających, dziesiątki wydarzeń towarzyszących (np. wystawy w Instytutem Adama Mickiewicza), wykłady (np. Daniel Libeskind, Filip Springer).

Kwiaty & Miut, współorganizatorzy, kuratorzy „Kwiaty są piękne” – Łukasz Marcinkowski i Radosław Berent, właściciele poznańskiej kwiaciarni Kwiaty&Miut. Odpowiadają za koncept merytoryczny imprezy. Jeden z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych duetów polskiej florystyki. Autorzy książek „O kwiatach” i „O roślinach”, organizatorzypopularnych warsztatów i wykładów dot. kwiatów, zieleni i wykorzystania roślin w projektowaniu wnętrz. Ich najnowszy projekt to Szkoła Bukieciarstwa – cykliczny projekt edukacyjny dla miłośników kwiatów i profesjonalistów.

Data:
30.03.2019
Godzina:

11:00 – 19:00

Lokalizacja:
Pl. Konesera, Butelkownia
i Filtracja,
wejście od ul. Ząbkowskiej 31