2019-04-13
 
Targi Rzeczy Ładnych / Wiosna!
 

WIOSNA JUŻ TU JEST! Za oknami biało, ale my już żyjemy kolorami!
Zapraszamy na wiosenną edycję TRŁ – największych targów designu w Warszawie! 13-14 kwietnia w znakomitych wnętrzach Centrum Praskie Koneser znów pokażemy najlepszy polski design ze znakiem jakości TRŁ Po fantastycznej grudniowej edycji Targów nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z najlepszymi projektantami i markami, które zmieniają nasze otoczenie na lepsze. Jak zwykle zaprezentujemy kilkadziesiąt debiutów, oryginalne MEBLE, najlepsze PLAKATY, niesamowitą CERAMIKĘ, TEKSTYLIA, których nie znajdziecie w sieciówkach, starannie wybrany VINTAGE i kolorową strefę dla DZIECI z książkami i zabawkami, którymi sami chcielibyśmy się bawić. Będą też KWIATY, WELLNESS, KSIĄŻKI i AKCESORIA, których nawet nie wiecie, że potrzebujecie;) Ponad 150 starannie wybranych wystawców, najwyższa jakość i klimat, którym naładujecie się pozytywnie na kolejne miesiące. Parafrazując znaną reklamę – Wasze mieszkania chodziłyby na TRŁ! 😉

UWAGA – Rekrutacja wystawców rusza już DZISIAJ! Na zgłoszenia czekamy do 24 lutego. Nie czekajcie – liczba miejsc jak zwykle ograniczona i z góry przepraszamy, że nie będziemy w stanie pokazać wszystkich, którzy na to zasługują. Listę wystawców ogłosimy 1 marca. Formularz zgłoszeniowy czeka!

TRŁ to nie tylko święto designu i zakupów, dlatego szykujemy dla Was kolejne ogłoszenia – chcemy, żebyście mogli spędzić wspaniały kwietniowy weekend z nami i ze świetnym designem. Dołączcie do wydarzenie i nie przegapcie kolejnych ogłoszeń.

Jeśli znacie TRŁ i chcielibyście z nami współpracować lub zostać partnerami naszych wydarzeń, zawsze chętnie odpowiemy na maila: info@targirzeczyladnych.pl. Piszcie śmiało!

Tymczasem zabieramy się do pracy i nie możemy się doczekać kwietnia!
Jak zwykle postaramy się, żeby była to najlepsza_edycja-ever (TM)!

Ajka, Ania, Paweł

Data:
13-14.04.2019
Godzina:

11.00-19.00

Lokalizacja:
Pasaż Konesera,
Laboratorium i Butelkownia