Strona główna>„Ssaki, ptaki, teatralne draki” cz. 1 – CIAŁO, plac Konesera

Mała Letnia Akademia Teatralna „Ssaki, ptaki, teatralne draki”

Mała Letnia Akademia Teatralna to plenerowe spektakle zorganizowane w ramach LATA KONESERA 2021. Występy kierowane są do najmłodszych widzów i całych rodzin.
11 lipca o godzinie 13:00
plac Konesera
Wstęp bezpłatny!
🅿️ – pierwsza godzina gratis
Wiek: bez limitu – dla całych rodzin
Zapisy: brak
Ssaki, ptaki, teatralne draki – warsztaty – CIAŁO
Każdy ma ciało – czy to człowiek, czy pszczoła. Nawet jeśli zamiast nóżek ma nibynóżki! Wyobraźmy sobie, że możemy rozmawiać ze sobą tylko poprzez nasze ciała: dotyk, gest, ruch, kolor. W świecie przyrody nie występują słowa (najprawdopodobniej…), ale zwierzęta mimo to świetnie się ze sobą komunikują. Potrafią też stworzyć prawdziwe widowisko, którego pozazdrościłby niejeden artysta wodewilowy!
CIAŁO jest częścią cyklu „Ssaki, ptaki, teatralne draki” – interaktywnych warsztatów z elementami teatru lalek. Podczas wydarzenia przenosimy się z uczestnikami do świata przyrody, by językiem teatru badać zachowania dzikich zwierząt. Udział w humorystycznych, inspirowanych światem zwierząt warsztatach jest okazją do spotkania z artystami z Teatru Guliwer i artystami ze świata przyrody. Co może wyniknąć z takiego spotkania, przekonajcie się sami!
Do warsztatów dołączony jest manual, czyli podręcznik z podpowiedziami do działań twórczych (w wersji elektronicznej), który może posłużyć do zgłębienia tematu warsztatów i kreatywnych poszukiwań w przyrodzie!
Pomysł i koncepcja cyklu: Robert Jarosz
Reżyseria i opracowanie: Milena Kranik Scenografia: Małgorzata Tarasewicz-Wosik Udźwiękowienie: Michał Dąbrowski Prowadzenie: Katarzyna Brzozowska / Izabella Kurażyńska/ Paweł Jaroszewicz
Organizator Triki Tashka
www.trikitashka.pl
pozostałe wydarzenia
dzieci bawiące się na placu Konesera
Szczegóły