2019-04-02
 
Spotkanie z PR bez krawatów: ¾ Marketingu
 

PR bez krawatów to dla nas za mało! Od dawna chodził nam po głowie pomysł stworzenia drugiego cyklu spotkań, który będzie bardziej kameralny i personalny. Dlaczego? Dlatego, że lubimy poznawać Was bliżej i lubimy uczyć się oraz dyskutować z najlepszymi. Z najlepszymi, bo nasz nowy cykl to spotkania z samą śmietanką polskiego marketingu.

3/4 marketingu? Nie samym marketingiem żyje człowiek, dlatego hołdując naszej zasadzie luźnych spotkań chcemy rozmawiać o czymś więcej niż komunikacja, a wszystko przy dobrym drinku.

Nasz pilotażowy “odcinek” cyklu powstał dzięki wsparciu Muzeum Polskiej Wódki i to właśnie tam się spotykamy.

A nasz pierwszy gość to Marcin Gruszka, czyli 3/4 rzecznika a reszta to dłuższa historia. Można go lubić lub nie, ale miał istotny wpływ na wprowadzenie tradycyjnego PRu w realia social media. Jak sam mówi: dziś broni PR przed pełną komercjalizacją.

Ponieważ tym razem dysponujemy dużo mniejszą przestrzenią niż zwykle, na wydarzenie zapraszamy wyłącznie osoby, które się zdołały zarejestrować i dostały od nas potwierdzenie. A żeby takie potwierdzenie zdobyć trzeba podczas rejestracji wpisać pytanie, które chciałoby się zadać Marcinowi Gruszce. Najlepsze zostaną wykorzystane podczas samego eventu. 🙂

Data:
02.04.2019
Godzina:

18:30 – 21:30

Lokalizacja:
lokalizacja Bar ¾,
Muzeum Polskiej Wódki