Strona główna>Spektakl teatralny dla dzieci „APSIK!”, Pasaż Konesera

Inspirująca Jesień Konesera 2021 trwa.
Tym razem zapraszamy dorosłych i dzieci na prawdziwą ucztę teatralno-muzyczną. Fundacja Mikro-Teatr zaprezentuje APSIK! – familijny koncert z tekstami Jana Brzechwy z muzyką na żywo.
O tym, jak tańcowała Igła z Nitką, o miłości Hipopotama do Żaby, ale też Żurawia i Czapli. O tym, co najlepsze jest na Katar i czym chwaliła się Samochwała. W końcu o tym, gdzie podróżowali Babulej z Babulejką, o co pytał Pytalski, o czym rozmawiały warzywa w dzień targowy i co robił Leń przez cały dzień…
Na te i wiele innych pytań wspólnie znajdziemy odpowiedzi. Zapraszamy na familijny koncert inspirowany wierszami Jana Brzechwy. Nieważny jest wiek, nieważny siwy włos na skroni – wystarczy wyobraźnia, by razem z nami wyruszyć w podróż do krainy dźwięków i fantazji.
Bohaterowie wierszy Brzechwy pojawią się w zupełnie nowej, muzycznej odsłonie – pod postacią wokalnych zabaw z użyciem przeróżnych instrumentów. Będzie rockowo, ludowo i melancholijnie. Uroczy charakter bajkowego koncertu z muzyką na żywo trafi do serc tak dzieci, jak i ich rodziców. Twórcy pragną rozwinąć wyobraźnię muzyczną najmłodszych.
teksty: Jan Brzechwa
opieka reżyserska: Roksana Miner
kompozytor: Wiktor Stokowski
pianino: Wiktor Stokowski
perkusja: Bartosz Nazaruk
występują: Anna Domalewska, Rafał Derkacz
premiera: 18 lipca 2020 roku
czas trwania: 60 min.
koncert dla dzieci od 3. roku życia
🗓️13 listopada
⌚15:00
📍Pasaż Konesera
🎟️ Pobierz bezpłatny bilet TUTAJ
🅿️ – pierwsza godzina gratis
pozostałe wydarzenia
Szczegóły