Strona główna>Noc Muzeów w Koneserze

Noc Muzeów w Koneserze

14 maja zapraszamy na Noc Muzeów w Koneserze!

Jest w maju taka noc🌝, gdy nie sposób zmrużyć oka😉! Mowa oczywiście o Noc Muzeów w Warszawie . 14 maja w Koneserze możecie odwiedzić🖤:

➡️ Centrum Twórcze Przerób-My

Warsztaty rzemiosła, rękodzieła i upcyklingu w Centrum Twórczym Przerób-My.
Przerób-My koncentruje się na współpracy z ekspertami z różnych dziedzin: designu, rękodzieła, ekostolarki, upcyklingu, którzy zaprezentują tajniki swojego warsztatu pracy oraz poprowadzą zajęcia twórcze.

Goście będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach upcyklingu (tworzenia nowych przedmiotów z tych, których już nie używamy) i rękodzieła oraz poznać dawne techniki rękodzielnicze i rzemieślnicze. Zapraszamy w godzinach: 18:00-22:00, wstęp bezpłatny.

➡️ Galeria Sztuki ToTuart

Pod osłoną nocy, w największej w Polsce galerii wyspecjalizowanej
w rzeźbie współczesnej ToTuart będzie można zobaczyć unikatowe dzieła rzeźbiarskie autorstwa trzech wielkich polskich artystów znanych przede wszystkim z twórczości malarskiej i wpisujących się w nurt realizmu magicznego: Zdzisława Beksińskiego, Rafała Olbińskiego i Wojciecha Siudmaka.

Jednocześnie galeria zaprasza na Plac Konesera na pokaz Codzienników Artystycznych – autorskich wideopostów, które pokochało już ponad 38 000 użytkowników Instagrama!

Godziny otwarcia galerii: 12:00-22:00

Pokaz Codzienników: 16:00-22:00

pozostałe wydarzenia
Noc Muzeów 2022 – Program