Strona główna>Minimal Line

Minimal Line – otwarcie pracowni w Koneserze 04.05

Minimal Line tworzy prace inspirowane naturą bez nadmiernego jej przytłaczania. Oprócz minimalistycznych portretów, plakatów i metryczek tworzy grafiki na zamówienie. Maluje tuszem i akrylem na płótnie. Znajdziesz tu także patterny, printy oraz logotypy tworzone pod zamówienie. W pracowni znajduje się także szeroki wachlarz produktów, które powstały we współpracy z marką Minimal Line. Znajdziesz tu niezwykłą porcelanę LUTUMURSI, świece ZOA CONCEPT, medaliony SOTHO, asortyment BEZTROSKA i wiele innych artykułów zarówno dla dorosłych jak i dzieci.
Koncept Minimal Line tworzy Klaudia Mączka-Rzewuska, grafik, ilustrator, projektant.
Oficjalne otwarcie odbędzie się we wtorek 04.05.2021r. w Centrum Praskim Koneser – pracownia znajduje się w Pasażu Konesera.
? ? Będę na Was czekała we wtorek od 11 do 19 z wyjątkowymi rabatami! ? ? Dbając jednak o bezpieczeństwo Nas wszystkich, wprowadzam limit osób, które będą mogły w danym momencie przebywać w pracowni.
?Gdzie?
Pracownia Minimal Line
Centrum Praskie Koneser
PASAŻ – Plac Konesera 9
03-736 Warszawa
? Kiedy?
04 maja (wtorek) – 11:00-19:00
08 maja (sobota) – 11:00-19:00
? Wstęp WOLNY
Formy płatności za produkty:
– gotówka
– karta
? Środki ostrożności
– dezynfekcja rąk na wejściu,
– obowiązkowy dystans,
– limit klientów na powierzchni pracowni,
– obowiązek zakrywania ust i nosa.
Ze względu na pandemię Wielkie Otwarcie nie potrwa tylko jeden dzień! Zapraszamy Was na świętowanie otwarcia Pracowni Minimal Line przez cały tydzień.
Do zobaczenia!
pozostałe wydarzenia
minimal line
Szczegóły wydarzenia