Strona główna>Loesje – warsztaty dla dzieci z tworzenia krótkich form, Pasaż Konesera

Loesje – warsztaty dla dzieci z tworzenia krótkich form

Zapraszamy na warsztaty kreatywnego pisania. Będzie to okazja do bliższego poznania Loesje, jej idei oraz sposobu działania.
To wspólne pisanie krótkich tekstów, które ukazuje, jak efektywnie wykorzystywać wieloznaczności języka do wyrażania swoich myśli w postaci niekonwencjonalnych, zwięzłych haseł.

Warsztaty pozwalają wyjść poza utarte schematy językowe, skutecznie pobudzić wyobraźnię i uruchomić twórcze myślenie. Bazują na poddającej się modyfikacjom metodologii, stąd można je ukierunkować tematycznie oraz dostosować do oczekiwań każdej grupy.

Warsztaty z tworzenia krótkich form – warsztaty dla dzieci
Warsztaty to zabawa skojarzeniami słownymi i wspólne pisanie krótkich tekstów.
Warsztaty czerpią z technik kreatywnego pisania i poetyckich form ekspresji. Pobudzają twórcze myślenie, inspirują do zabawy schematami językowymi i wyrażania swoich myśli w postaci krótkich, niekonwencjonalnych tekstów.
Dla dzieci w wieku 9-12 lat.
8 października, godz. 18:00 – 20:00

Wstęp bezpłatny!

Pobierz bilet: TUTAJ

Lokalizacja: Pasaż Konesera

Loesje [luszje] po polsku Lusia lub Luśka

To pełna energii, wiecznie młoda duchem Holenderka. Użyczyła imienia grupie osób, które wierzą, że plakaty mogą spowodować rewolucję. Podpisane przez nią hasła odzwierciedlają to optymistyczne podejście. Zamiast pouczać, zachęcają do refleksji i dyskusji, a także krytycznego, ale konstruktywnego spojrzenia. Ich największy zbiór – w kilkudziesięciu językach – dostępny jest na www.loesje.org.

pozostałe wydarzenia
Loesje
Szczegóły