Strona główna>Loesje – warsztaty dla dorosłych z kreatywnego pisania, Pasaż Konesera

Loesje – warsztaty dla dorosłych z kreatywnego pisania

Zapraszamy na warsztaty kreatywnego pisania. Będzie to okazja do bliższego poznania Loesje, jej idei oraz sposobu działania.
To wspólne pisanie krótkich tekstów, które ukazuje, jak efektywnie wykorzystywać wieloznaczności języka do wyrażania swoich myśli w postaci niekonwencjonalnych, zwięzłych haseł.

Warsztaty pozwalają wyjść poza utarte schematy językowe, skutecznie pobudzić wyobraźnię i uruchomić twórcze myślenie. Bazują na poddającej się modyfikacjom metodologii, stąd można je ukierunkować tematycznie oraz dostosować do oczekiwań każdej grupy.

Kreatywne pisanie z Loesje – warsztaty dla dorosłych
Pobudzają twórcze myślenie oraz inspirują do zabawy schematami językowymi i wyrażania swoich myśli w postaci krótkich, niekonwencjonalnych haseł. Warsztaty skłaniają do refleksji nad wymową słów i ich wieloznacznością, uzależnioną od kontekstu wypowiedzi.
Część 1: 15 października, godz. 18:00 – 20:00 – pobierz bezpłatny bilet TUTAJ
Część 2: 29 października – godz. 18:00 – 20:00 – pobierz bezpłatny bilet TUTAJ

Lokalizacja: Pasaż Konesera

Loesje [luszje]po polsku Lusia lub Luśka

To pełna energii, wiecznie młoda duchem Holenderka. Użyczyła imienia grupie osób, które wierzą, że plakaty mogą spowodować rewolucję. Podpisane przez nią hasła odzwierciedlają to optymistyczne podejście. Zamiast pouczać, zachęcają do refleksji i dyskusji, a także krytycznego, ale konstruktywnego spojrzenia. Ich największy zbiór – w kilkudziesięciu językach – dostępny jest na www.loesje.org.

pozostałe wydarzenia
Loesje
Szczegóły