Strona główna>Jazz & Wine w Zoni | Monika Kręt i Łukasz Belcyr

Zapraszamy na kolejny wieczór z cyklu Jazz & Wine. Na naszej scenie wystąpi Monika Kręt w towarzystwie Łukasza Belcyra.

Monika Kręt – absolwentka kierunku Jazz i Muzyka Estradowa i Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Uczestniczka IV edycji programuThe Voice of Poland w drużynie Tomsona i Barona oraz telewizyjnego show na TVP2 Bitwa na Głosy w drużynie Urszuli Dudziak. W swoim dorobku artystycznym ma na koncie nagranie płyty Gospel ze śremskim chórem Concentio, płytę z Musicalu „Studenty” pod dyrekcją Grzegorza Hryniewicza w Zielonej Górze, współpracę z Big Bandem zielonogórskim i jego kierownikiem artystycznym Jerzym Szymaniukiem, a także występy obok takich gwiazd jak Urszula Dudziak, Ewa Uryga, Krystyna Prońko, Krzysztof Kiliański, Piotr Salata, Bracia Cugowscy, Pectus, Valerie Scott, Mike Russell, Paddy Kelly. W październiku 2014 roku nagrała DVD akustyczne z zespołem IRA. Obecnie współpracuje na stałę z Moniką Urlik.
Łukasz Belcyr – Gitarzysta, muzyk sesyjny. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku gitary klasycznej. Obecnie na stałe współpracuje między innymi z Kubą Badachem, Haliną Mlynkovą, Krzysztofem Iwaneczko. Jako muzyk sesyjny nagrał ok.50 płyt w tym kilka złotych. Współpracuje z wieloma orkiestrami między innymi Kukla Band, Orkiestra Adama Sztaby,
Orkiestra Jacka Piskorza.
_________________________________________________________________
Jazz & Wine to jeden z najbardziej nastrojowych cykli muzycznych tej jesieni. W sobotnie wieczory restauracja Zoni zaprasza na koncerty na żywo w akompaniamencie najszlachetniejszego z trunków.
__________________________________________________________________
Uzupełnieniem muzycznego wieczoru będzie wino rekomendowane przez naszego sommeliera Tarasa Lyakhovsky’ego. Zaprezentujemy Państwu naszą nową kartę win, gdzie wszystkie pozycje są od teraz dostępne w ofercie na kieliszki.
Koncert odbędzie się w trzech muzycznych setach:
godz.: | 21.00 | 22.00 | 23:00
pozostałe wydarzenia
Rezerwacja stolika!