Warszawski Punkt Informacji Turystycznej

W Punkcie Informacji Turystycznej można zaopatrzyć się w przewodniki po Warszawie, plany miasta, albumy i informatory. Ale to nie jedyne, na co mogą liczyć korzystający z nich turyści. Czeka na nich również informacja o odbywających się w mieście wydarzeniach kulturalnych, sportowych czy targowych. W Punktach Informacji Turystycznej prowadzonych na zlecenie UM Warszawy można skorzystać także z rezerwacji miejsc hotelowych czy zarezerwować przewodnika.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Niedziela: 9:00-18:00

Kontakt:

Tel.: +48 503 033 720
E-mail: info@warsawtour.pl

Praga Warszawa – Centrum Informacji Turystycznej

W Centrum Praskim Koneser mieści się Informacja turystyczna Warszawa. Punkt na Pradze jest otwarty przez siedem dni w tygodniu, od 10:00 do 18:00. Na turystów czekają wykwalifikowani specjaliści, którzy udzielą wyczerpujących i aktualnych informacji na temat atrakcji i zabytków w stolicy. Przybywający do punktu podróżni mogą też uzyskać informacje turystyczne z Warszawy na temat odbywających się w mieście wydarzeń targowych, sportowych i kulturalnych, obiektów hotelowych czy miejskiej infrastruktury. Warszawska Informacja turystyczna to miejsce, w którym zaopatrzysz się w informatory, albumy, plany miasta i przewodniki po stolicy. Warszawa Informacja turystyczna to również placówka, w której możesz zarezerwować przewodnika lub miejsce noclegowe w hotelu.

 

Warszawa Informacje turystyczne – dlaczego warto odwiedzić placówkę?

Punkty informacji turystycznej, takie jak Informacja turystyczna w Warszawie, stanowią jeden z ważniejszych elementów składowych rynku turystycznego zarówno w Polsce, jak i na świecie. Współcześni turyści zazwyczaj bardzo starannie planują swoje wyjazdy zagraniczne lub krajowe, niezależnie od tego, czy organizują je samodzielnie, czy też korzystają z pomocy specjalistycznych biur podróży. Podstawą jest zdobycie rzetelnych informacji. Niektórzy podróżni preferują szukanie informacji w internecie albo kupowanie przewodników turystycznych w księgarni. Inni z kolei wolą kontakt z człowiekiem „na miejscu”, który nie tylko udzieli im wyczerpujących, najbardziej aktualnych informacji na konkretny temat, ale też doradzi z perspektywy lokalnego mieszkańca, które miejsca, zabytki czy restauracje warto odwiedzić. Naprzeciw różnym potrzebom przyjezdnych wychodzą profesjonalne placówki, takie jak Warszawa Informacje turystyczne.

Informacja turystyczna w Warszawie na Pradze spełni oczekiwania klientów o zróżnicowanych potrzebach informacyjnych. Kompetentni pracownicy udzielają wyczerpujących informacji dotyczących miasta. Wiedza i wiadomości przekazywane turystom są prawdziwe, jednoznaczne i rzetelne. Co istotne, dobry specjalista z punktu informacyjnego posiada również najbardziej aktualną wiedzę. Bywa, że osoby szukające danych w internecie trafiają na strony, które zawierają informacje przestarzałe. Punkt Informacje turystyczne Warszawa udziela jednak zawsze informacji aktualnych i koryguje nieścisłości czy błędne dane. W placówce dostępny jest też szeroki wybór przewodników regionalnych, map, ulotek i folderów zaspokajających potrzeby informacyjne przyjezdnych.

 

Interesujące informacje turystyczne Warszawa Praga

Zadaniem profesjonalnego punktu informacji turystycznej nie jest jedynie sprzedaż pamiątek i akcesoriów związanych z danym miastem. Jeśli rola placówki sprowadzałaby się jedynie do roli sprzedawcy, to punkt świeciłby pustkami – wszak przewodniki i gadżety w mieście nastawionym na turystykę można kupić niemal wszędzie. Ważne jest zatem, aby punkt dla podróżnych dostarczał interesującą, często indywidualnie opracowaną ofertę turystyczną, w której ujęte zostaną atrakcyjne obiekty w okolicy, punkty żywienia i miejsca noclegowe. Warszawska Informacja turystyczna wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, przedstawiając ciekawą ofertę dla wszystkich osób przyjeżdżających do stolicy.

 

Informacja turystyczna Warszawa w dogodnej lokalizacji

Zaletą praskiego punktu informacyjnego jest również jego lokalizacja. Warszawa Informacja turystyczna mieści się w Centrum Praskim Koneser – pierwszym kulturalno-rozrywkowym centrum w Warszawie, wyróżniającym się unikalną ofertą i ciekawie zaprojektowaną przestrzenią. Odwiedzając zatem punkt informacji turystycznej na Pradze, turysta może przy okazji skorzystać z rozbudowanej oferty kulturalno-rozrywkowej placówki przeznaczonej dla mieszkańców i przyjezdnych.

W centrum Koneser mieści się aż 15 różnorodnych restauracji, barów i kawiarni, gdzie o niemal każdej porze można zjeść smaczny obiad, lunch czy śniadanie. Ponadto w budynku znajdują się strefa urody, liczne sklepy odzieżowe, spożywcze i innego rodzaju, a także przestrzeń kreatywna dla dzieci. W obiekcie regularnie organizowane są targi, wystawy, koncerty, przedstawienia teatralne, spektakle oraz innego rodzaju eventy. W Koneserze mieszczą się też muzea i galerie, co powoduje, że miejsce to jest szczególnie polecane miłośnikom kultury i sztuki. Centrum Koneser jest przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W obiekcie znajduje się również całodobowy parking podziemny.

Warszawa Centrum Informacji Turystycznej to miejsce, w którym uzyskasz informacje na temat miejsc noclegowych. Najbliższy hotel znajduje się natomiast w samym Koneserze. Hotel Moxy Warsaw Praga zawiera aż 141 nowoczesnych pokojów z ultraszybkim Internetem i bogatym wyposażeniem. W obiekcie znajduje się oryginalnie zaprojektowane lobby. Nie ma klasycznej recepcji – zamiast tego zameldujesz się w barze 24/7, gdzie czeka na Ciebie kolorowy drink na dobry początek pobytu. Przyjazny personel hotelu chętnie pomoże i udzieli niezbędnych informacji.

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2023 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację