Strona główna>Spotkania ToTuart – Wystawa Artura Szołdry

Spotkania ToTuart – Wystawa Artura Szołdry w Koneserze

Artur Szołdra czaruje w Koneserze!
Ponad czterdzieści sprowadzonych w ramach cyklu #SPOTKANIAToTuart prac od 16-tego października utworzy metafizyczną wystawę w pasażu Centrum Praskiego Koneser. Pochodzący ze Śląska rzeźbiarz tworzący w drewnie jest jednym z najciekawszych przedstawicieli realizmu magicznego w Polsce. Rozkochany w świecie “fantasy” skupia się głównie na relacji człowieka z czasem i przestrzenią, umieszczając go w wielowymiarowej, transcendentalnej rzeczywistości.
“Moje prace nie powstają przypadkowo. Każda z nich ma swoją tajemnicę, swoje przeznaczenie i swoją linię czasu. Dziurka od klucza, którą umieszczam, ma charakter portalu oczekującego na istotę, człowieka, czasami duszę, która jest kluczem do nowej linii czasowej danej rzeźby. Stają się one spójną jednością, odnajdują się, przyciągają i w pewnym sensie tworzą całość. Zamek z odpowiednim kluczem otwiera drogę do innego świata.” – opisuje swoje dzieła @SzoldraArtur
W dniu wernisażu 15.10.2020 roku zapraszamy serdecznie na kameralne spotkanie z artystą o godzinie 19:00.
Galeria Sztuki ToTuart
Plac Konesera 10a (pasaż)
Warszawa
wt – nd 12:00 – 20:00
pozostałe rozrywka i kultura

Od 10 października 2020 r. Warszawa, jak i cała Polska, stała się żółtą strefą zagrożenia koronawirusem. Oznacza to, że również na terenie Centrum Praskiego Koneser obwiązuję bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Przestrzeganie norm sanitarnych, a co za tym idzie ochrona przed zarażeniem naszych gości i pracowników, jest dla nas absolutnym priorytetem. Dlatego przychodząc do Konesera nie zapomnij: zabrać ze sobą maseczki. Przyjść, gdy masz pewność, że jesteś zdrowy. Nawet lekkie przeziębienie stanowi śmiertelne zagrożenie dla grup ryzyka (np. dla ludzi starszych), o częstym myciu rąk, o zachowaniu bezpiecznego dystansu od innych gości Centrum Praskiego Konesera.

Wydarzenie na Facebook

Jesteśmy na Pradze

Koneser
Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i sklepy – zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Rozrywka i kultura – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 2
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia: