Strona główna>Teatr Cieni i warsztaty dla dzieci

Teatr Cieni – Teatr Ka

Turecki teatre cieni Karagöz – sztuka, która została wpisana na Listę Niematerialnego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO. Umut Nebioğlu uczył się tej sztuki przez 8 lat u jednego z jej najwybitniejszych mistrzów – Tacettina Dikera. Od wielu lat mieszka w Polsce. Jest członkiem Union Internationale de la Marionette (UNIMA).

Po każdym spektaklu zapraszamy Was, dzieci, na warsztaty, podczas których będziecie wykonywać własnoręcznie karagozowe figurki. Będzie rysowanie, malowanie, wycinanie, łączenie, na kijki nakładanie i krótka zabawa na scenie. Warsztaty zaczynają się o 17.30, trwają około 1,5 godziny, limit: 20 dzieci + opiekunowie..

Spektakle o godzinie 16:00:

18.10.2020 – Rybak / BUTELKOWNIA

08.11.2020 – Huśtawka / BUTELKOWNIA

15.11.2020 – Magiczne drzewo / LOBBY MOXY

29.11.2020 – Wiedźmy / LOBBY MOXY

13.12.2020 – Współczesna perska bajka o małej czarnej rybce / LOBBY MOXY

Obowiązują zapisy: teatr.ka@gmail.com. Prosimy wziąć ze sobą maseczki (wydarzenie w pomieszczeniu zamkniętym).

Regulamin wydarzeń Artystycznej Jesieni Konesera

pozostałe wydarzenia

Szanowni Państwo,

bardzo chcielibyśmy ugościć wszystkich Państwa na wydarzeniach Artystycznej Jesieni. Jednak Państwa zdrowie, a także bezpieczeństwo naszych pracowników są dla nas najważniejsze. Dlatego z wyjątkową starannością stosujemy się do obecnie obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

Liczba uczestników podczas każdego wydarzenia jest ograniczona, a o wstępie decyduje kolejność przybycia. Jednocześnie nie ma możliwości rezerwacji miejsc dla znajomych czy bliskich poprzez osoby już obecne na wydarzeniu.

Prosimy o wcześniejsze przybycie na miejsce i przestrzeganie wszelkich zasad sanitarnych, które obowiązują w strefie żółtej i na terenie Centrum Praskiego Koneser. Zasłanianie ust i nosa, utrzymywanie bezpiecznego dystansu oraz dezynfekcja rąk są obowiązkowe. Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i życzymy udanej zabawy 😊

Centrum Praskie Koneser.

Strona na Facebook

Jesteśmy na Pradze

Koneser
Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i sklepy – zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Rozrywka i kultura – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 2
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia: