Restauracje na spotkanie z przyjaciółmi w Warszawie

Wreszcie uda wam się spotkać w większym gronie! Nie widzieliście się tak długo, że macie ochotę spędzić razem miłych kilka godzin, najlepiej poza domem, w towarzystwie dobrego jedzenia i oczywiście kolorowych drinków. Wybierając ciekawe miejsca na spotkanie w Warszawie, warto wziąć pod uwagę ofertę Centrum Praskiego Koneser. To miejsce pełne świetnych miejscówek!

Restauracja na spotkanie ze znajomymi Warszawa – kwestie techniczne

W Warszawie nie brakuje różnych lokali, w których można się spotkać. Jednak planując wyśmienitą zabawę w mniej lub bardziej kameralnym gronie, warto postawić na miejsca naprawdę szczególne. Jednym z bardzo ważnych kryteriów powinna być możliwość wygodnego zaparkowania auta – jeśli planujecie, że przyjedziecie własnym środkiem transportu. W Centrum Praskim Koneser jest wielki, trzypoziomowy parking, który pozwoli Wam bez trudu zostawić auto w bezpiecznym miejscu nawet na wiele godzin. 1200 miejsc parkingowych na terenie obiektu to wystarczająco, by czuć się spokojnym o swoje auto!

A gdy planujecie spotkanie, na które niektórzy zamierzają dojechać komunikacją miejską? W takim razie trzeba wybrać takie miejsce, do którego łatwo dojechać z różnych dzielnic Warszawy. Tutaj znów Koneser sprawdzi się idealnie, ponieważ znajduje się w pobliżu linii metra oraz przystanków autobusowych. Oprócz możliwości dojazdu powinno się wziąć pod uwagę także możliwość rezerwacji stolików na odpowiednią liczbę miejsc siedzących. W restauracjach Konesera warto wcześniej zabukować stolik, ponieważ oblężenie tego obiektu jest spore w każdy dzień tygodnia!

Miejsce na babskie spotkanie Warszawa Praga Północ

Idealnie miejsce do spotkań w damskim towarzystwie to oczywiście Koneser i jego rozmaite restauracje. Ważne, aby serwowano tam menu, które uwielbiają kobiety – a zatem lekkie potrawy, kolorowe drinki, pyszne desery. Dzięki temu taki babski wieczór będzie naprawdę miły, a do tego uda się zasmakować nieprzyzwoicie pysznych dań! Można postawić na przykład na Koneser Grill serwujący wyjątkowe dania z grilla (i nie tylko!) i na degustację znakomitych potraw.

Lokal na babskie spotkania powinien charakteryzować się charakterystycznym, przyjaznym klimatem – może więc coś orientalnego, na przykład Azia Restaurants? Tam, wśród potraw kuchni chińskiej, japońskiej i tajskiej każdej z uczestniczek babskiego spotkania z pewnością uda się znaleźć coś w sam raz dla siebie!

Gdzie można się spotkać ze znajomymi w Warszawie?

Oferta Konesera, gdy chodzi o restauracje i bary, jest naprawdę szeroka. Znajdzie się coś dla fanów ekskluzywnej, nieszablonowej kuchni, którzy pragną spotkać się z przyjaciółmi na bardzo eleganckiej kolacji. A może coś zupełnie zwariowanego, a przy tym zapewniającego swobodę konsumpcji? W takim wypadku polecamy wizytę w Van Dogu – restauracji serwujące pyszne hot-dogi na bazie oryginalnej receptury. To lokal połączony z Papa Diego – restauracją meksykańską, która idealnie sprzyja długim towarzyskim pogaduchom przy stoliku zastawionym kolorowymi, pełnymi smaku potrawami

A dla miłośników naprawdę dobrych drinków doskonałym miejscem na wieczorne spotkanie może być ORZO – tam zasmakujesz nie tylko dobrych przekąsek, ale przede wszystkim alkoholi serwowanych przez naprawdę kreatywnych barmanów. Z pewnością miło spędzisz tam czas na jedzeniu, piciu i dobrej zabawie w ulubionym towarzystwie!

Dlaczego warto wybrać się ze znajomymi do Konesera?

Centrum Praskie Koneser to miejsce spotkań, w którym każdego dnia coś się dzieje. Tu z pewnością nie zasmakujesz nudy, za to odkryjesz nowe smaki wielu kuchni świata, ciekawe przekąski, alkohole i desery, które z pewnością zostaną w Twoich wspomnieniach na długo. Warto dzielić te chwile z przyjaciółmi i warto celebrować miłe spotkania! Wybierając się wspólnie do Konesera, na pewno nie wyjdziecie stąd głodni ani w złych humorach! To miejsce, które emanuje dobrą energią – przekonajcie się o tym wszyscy i zaplanujcie najbliższe spotkanie w którymś z lokali Konesera!

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację