Prezent na dzień matki – porady Konesera

Wśród wielu świątecznych dni w ciągu roku, Dzień Matki należy do tych wyjątkowo ważnych. Warto go spędzić ze swoją mamą i tak zorganizować, aby był zupełnie różny od reszty tygodnia i dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń. Mieszkańcy Warszawy mogą w tym celu skorzystać z oferty Konesera – rozrywkowo-kulturalnego centrum, którego oferta zaskakuje różnorodnością i unikatowością.

Nie tylko kwiaty

Utarło się, że każdego roku 26 maja zarówno młodsze, jak i dorosłe dzieci odwiedzają swoje mamy z życzeniami oraz obowiązkowym bukietem kwiatów. Choć jest to niewątpliwie bardzo miły zwyczaj, nie da się ukryć, że nieustająco powtarzany, staje się elementem pewnej rutyny i nie wymaga zbyt dużego zaangażowania. Może więc nadszedł czas, aby wymyślić taki prezent na dzień Matki, który całkowicie ją zaskoczy i pozwoli na wspólne spędzenie czasu w interesującym miejscu. Tym razem pożegnajmy schematy i sprawdźmy, co ciekawego można robić w Warszawie, a konkretnie w praskim Koneserze.

Coś dla duszy

Koneser to unikatowe miejsce na mapie Warszawy, w którym nieustająco coś się dzieje i każdy zapewne znajdzie tu ciekawe wydarzenie, na które warto zaprosić bliskich. Szeroka oferta dostarczy pomysłów na oryginalny prezent z okazji Dnia Matki nawet wtedy, gdy rodzicielka jest osobą o nietypowych zainteresowaniach. Taką mamę powinien ucieszyć wieczorny kameralny koncert pochodzących ze wschodu artystów lub udział w oryginalnej kolacji inspirowanej kultowymi filmami wyświetlanymi w ramach projektu „Kino ze smakiem”. Warto też wspólnie odwiedzić jedną z prezentowanych tu wystaw, przenieść się w świat magii podczas dedykowanych dla dorosłych występów iluzjonistycznych, albo odwiedzić targi sukienek, na których można upolować niepowtarzalną i oryginalną kreację. Jeżeli mama ma zacięcie artystyczne i lubi tworzyć, można jej podarować wejściówkę na autorskie warsztaty w tutejszej pracowni Minimal Line, które na pewno rozbudzą wyobraźnię i zainspirują do dalszego rozwoju oraz eksperymentowania z rękodziełem.

Uczta dla ciała

Nie samą sztuką i rozrywką człowiek żyje, dlatego obmyślając prezent z okazji Dnia Matki, nie można zapomnieć o dobrym i oryginalnym jedzeniu! W Koneserze na pewno nie brakuje miejsc, w których można oddać się degustacji potraw z różnych stron świata takich jak np. Japonia, Korea, Indie czy Chiny i zanurzyć w innym orientalnym świecie. Warto też odwiedzić wegańsko-wegetariańską kawiarnię, pełną zieleni restaurację Orzo, oraz inne lokale, w których można spróbować aromatycznej kawy przygotowanej przez profesjonalnych baristów, wyśmienitych drinków i koktajli czy legendarnej wedlowskiej pitnej czekolady. Na koniec można przejść się po tutejszych sklepach i zaproponować mamie relaks w salonie kosmetycznym bądź fryzjerskim, gdzie specjaliści zadbają nie tylko o nowy image, ale też dobre samopoczucie każdego gościa.

Dzień Matki inny niż wszystkie

Mama jest kimś wyjątkowym i w dniu jej święta warto zorganizować dla niej coś wyjątkowego. Wspólna wyprawa do tak interesującego miejsca, jakim jest praski koneser to podwójny prezent, bo oprócz rzeczy materialnych czy udziału w wydarzeniu kulturalnym oferujemy swój czas. Dziś ma to bardzo dużą wartość i na pewno zostanie docenione. Powolne przechadzki po tutejszych sklepach, degustacje, udział w projektach artystycznych i rozrywkowych to doskonałe pomysły na to, aby pokazać mamom, jak bardzo są dla nas ważne. Dlatego niezależnie od wieku pamiętajmy o swoich rodzicielkach i pokażmy im, jak wiele znaczą w naszym życiu.

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację