Najpiękniejsze zimowe ogródki restauracyjne Warszawa

Mroźna pogoda nie musi nas ograniczać. Wciąż możemy cieszyć się smacznymi daniami na świeżym powietrzu w ogródkach restauracyjnych. Odpowiednio ogrzewane i stylowo urządzone oranżerie pozwalają podziwiać zimowy krajobraz bez dokuczliwego zimna. Ogródki zimowe w Warszawie przyciągają nie tylko turystów, ale także mieszkańców spragnionych wypoczynku na świeżym powietrzu – niezależnie od pogody. Wśród nich najpiękniejsze czekają w Centrum Praskim Koneser. Kompleks łączy nowoczesność z tradycyjnym stylem, a świąteczne dekoracje pojawiające się tutaj późną jesienią dodają całości uroku.

Ogródki zimowe w Warszawie – Praskie Centrum Koneser

Wszystkich stęsknionych za beztroskim przebywaniem na świeżym powietrzu zapraszamy do Konesera. Każdego roku przygotowujemy wspaniałe dekoracje świąteczne, które odmieniają okolicę i nadają jej magicznego charakteru. Jeśli chodzi o najpiękniejsze zimowe ogródki restauracyjne, Warszawa – a zwłaszcza Centrum Koneser – nie ma sobie równych. Tutaj znajdziecie dania z kuchni całego świata. Niezależnie od tego, na co macie ochotę – w Koneserze rozsmakujecie się w ulubionych potrawach, patrząc na urokliwie przystrojoną promenadę.

Wszystkie ogródki restauracyjne czynne zimą są odpowiednio ochronione przed zimnem. Efektowne grzejniki nie tylko dbają o odpowiednią temperaturę, ale także dodają świątecznej atmosfery. Nie musicie obawiać się o wychłodzenie – wielbicielom dodatkowego ciepła zapewniliśmy także dodatkowe koce. Z lampką grzanego wina poczujecie się u nas jak w domu.

Nie zapominajmy także o wspaniałych dekoracjach – bombki, choinki i świąteczne lampki przystrajają wszystkie ogródki zimowe. To wszystko sprawia, że co roku przyciągają one mnóstwo przyjezdnych i okolicznych mieszkańców. Dodatkowo organizujemy atrakcyjne upominki dla każdego, kto odwiedzi nas i złoży zamówienie w weekend otwarcia. Warto nas odwiedzić i skosztować dań z świątecznego i zimowego menu.

Ogródki restauracyjne czynne zimą w Centrum Koneser

Specjalnie dla Państwa zaangażowaliśmy kilka restauracji, które oferują wypoczynek na zewnątrz. AZIA Restaurants, ORZO, Bombaj Masala i wiele innych czekają, by zaczarować Państwa wspaniałym zimowym klimatem. Gwarantowana uczta dla podniebienia i świąteczna atmosfera pełna przytulności oraz ciepła. Każdy odwiedzający może liczyć na pełnię satysfakcji.

Jeśli poczujecie zmęczenie po zwiedzaniu okolicznych galerii i muzeum, lub przedświąteczne zakupy wyczerpią pokłady energii – zapraszamy do odpoczynku w ogródkach restauracyjnych Konesera. To piękne miejsce w sercu Warszawy obudzi w Was ducha świąt.

Praskie Centrum Koneser zaprasza – zimowe ogródki restauracyjne w Warszawie już są otwarte! Czekają piękne, świąteczne dekoracje, przytulna atmosfera i wiele pysznych dań. Warto wypić szklaneczkę grzanego wina w jednej z naszych restauracji. Nic tak nie regeneruje sił jak odpoczynek pod ciepłym kocem po dniu pełnym świątecznych zakupów. Teraz nie musimy już czekać do wiosny, by móc rozkoszować się dobrym jedzeniem na świeżym powietrzu.

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację