Najlepsze śniadania na Pradze – sprawdź ofertę Konesera

Śniadanie jest najważniejszym, a także pierwszym posiłkiem dnia i wie o tym każdy. Pobudza zmysły i umysł oraz dodaje energii na resztę doby… a przynajmniej do czasu obiadu. Co, jeśli może także być tym najsmaczniejszym posiłkiem twojego dnia? Z propozycjami, które dla ciebie przygotowaliśmy to możliwe! Sprawdź najlepsze miejsca, w których zjesz przepyszne śniadanie w Warszawie.

Praskie, leniwe poranki, czyli gdzie na śniadanie w Warszawie

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w stolicy na stałe, czy jesteś w niej przejazdem, warto znaleźć choćby raz w tygodniu, na przykład w weekend, jeden wolny poranek, aby zjeść dobre śniadanie. Warszawa, Praga szczególnie, pełna jest znakomitych śniadaniowni i restauracji oraz kawiarni, które może nie specjalizują się wyłącznie w tym pierwszym i najważniejszym posiłku dnia, ale posiadają równie atrakcyjne specjalne menu o poranku.

Bez kawy nie podchodź – najlepsze kawiarnie na Pradze

Udany poranek nie może zacząć się bez kawy! Na szczęście i Praga, i sama przestrzeń Konesera pełna jest znakomitych kawiarni. Możesz rozkoszować się najwyższej jakości kawą z palarni rzemieślniczej w kawiarni Twórcze caffe lub sieciówkowym klasykiem Costa Coffee.

Na słodko czy na słono – oto jest pytanie!

Śniadanie to ten rodzaj posiłku, który może być konsumowany zarówno na słodko, jak i na słono. Ile ludzie, tyle opinii, ale jedno jest pewne – w naszych warszawskich restauracjach znajdziesz coś dobrego niezależnie od tego, jakie smaki preferujesz. Jeśli wolisz zjeść na śniadanie słodziutkie ciasto, tartę lub rogalika z konfiturą, to koniecznie wypróbuj wypieków z kawiarni Columbus Coffee. Możesz także wybrać alternatywę, słodką i równie smaczną – przysmaki z Twórcze caffe, które nie zawierają w sobie konserwantów i ulepszaczy. Na praskich terenach równie dobrze mówi się o wypiekach lokalnych gastronomii, choćby tych z kawiarni i palarni kawy Proces kawki.

Klasyczne i smaczne śniadanie – Warszawa, Praga

Jeśli słodkie preferujesz tylko poobiednie desery, ewentualnie przekąski, to z pewnością do gustu bardziej przypadnie ci oferta śniadaniowa Orzo. Ich autorskie wersje zmodyfikowanych tradycyjnych angielskich śniadań, to kulinarne dzieło, którego musisz spróbować! Czy można chcieć czegoś więcej niż pysznych kanapek i bajgli w towarzystwie świeżej dawki kofeiny od Costa Coffee? Dla fanów zdrowych smoothies, sałatek i świeżo wyciskanych soków polecamy za to sieć Frankie’s, która swój lokal ma również w przestrzeni Konesera. Każdy, niezależnie od smakowych upodobań znajdzie w praskiej dzielnicy Warszawy coś smacznego dla siebie.

Jeśli udało ci się znaleźć odpowiedź na nurtujące pytanie: „gdzie na śniadanie w Warszawie?” to nie pozostaje nic innego niż życzyć smacznego. Nasza przestrzeń kulturalno-rozrywkowa Konesera i jej restauracje, bary oraz kawiarnie polecają się na przyszłość.

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację