Najlepsze śniadania na Pradze – sprawdź ofertę Konesera

Śniadanie jest najważniejszym, a także pierwszym posiłkiem dnia i wie o tym każdy. Pobudza zmysły i umysł oraz dodaje energii na resztę doby… a przynajmniej do czasu obiadu. Co, jeśli może także być tym najsmaczniejszym posiłkiem twojego dnia? Z propozycjami, które dla ciebie przygotowaliśmy to możliwe! Sprawdź najlepsze miejsca, w których zjesz przepyszne śniadanie w Warszawie.

Praskie, leniwe poranki, czyli gdzie na śniadanie w Warszawie

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w stolicy na stałe, czy jesteś w niej przejazdem, warto znaleźć choćby raz w tygodniu, na przykład w weekend, jeden wolny poranek, aby zjeść dobre śniadanie. Warszawa, Praga szczególnie, pełna jest znakomitych śniadaniowni i restauracji oraz kawiarni, które może nie specjalizują się wyłącznie w tym pierwszym i najważniejszym posiłku dnia, ale posiadają równie atrakcyjne specjalne menu o poranku.

Bez kawy nie podchodź – najlepsze kawiarnie na Pradze

Udany poranek nie może zacząć się bez kawy! Na szczęście i Praga, i sama przestrzeń Konesera pełna jest znakomitych kawiarni. Możesz rozkoszować się najwyższej jakości kawą z palarni rzemieślniczej w kawiarni Twórcze caffe lub sieciówkowym klasykiem Costa Coffee.

Na słodko czy na słono – oto jest pytanie!

Śniadanie to ten rodzaj posiłku, który może być konsumowany zarówno na słodko, jak i na słono. Ile ludzie, tyle opinii, ale jedno jest pewne – w naszych warszawskich restauracjach znajdziesz coś dobrego niezależnie od tego, jakie smaki preferujesz. Jeśli wolisz zjeść na śniadanie słodziutkie ciasto, tartę lub rogalika z konfiturą, to koniecznie wypróbuj wypieków z kawiarni Columbus Coffee. Możesz także wybrać alternatywę, słodką i równie smaczną – przysmaki z Twórcze caffe, które nie zawierają w sobie konserwantów i ulepszaczy. Na praskich terenach równie dobrze mówi się o wypiekach lokalnych gastronomii, choćby tych z kawiarni i palarni kawy Proces kawki.

Klasyczne i smaczne śniadanie – Warszawa, Praga

Jeśli słodkie preferujesz tylko poobiednie desery, ewentualnie przekąski, to z pewnością do gustu bardziej przypadnie ci oferta śniadaniowa Orzo. Ich autorskie wersje zmodyfikowanych tradycyjnych angielskich śniadań, to kulinarne dzieło, którego musisz spróbować! Czy można chcieć czegoś więcej niż pysznych kanapek i bajgli w towarzystwie świeżej dawki kofeiny od Costa Coffee? Dla fanów zdrowych smoothies, sałatek i świeżo wyciskanych soków polecamy za to sieć Frankie’s, która swój lokal ma również w przestrzeni Konesera. Każdy, niezależnie od smakowych upodobań znajdzie w praskiej dzielnicy Warszawy coś smacznego dla siebie.

Jeśli udało ci się znaleźć odpowiedź na nurtujące pytanie: „gdzie na śniadanie w Warszawie?” to nie pozostaje nic innego niż życzyć smacznego. Nasza przestrzeń kulturalno-rozrywkowa Konesera i jej restauracje, bary oraz kawiarnie polecają się na przyszłość.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację