Najlepsze ogródki restauracyjne w Warszawie

Wraz z nadejściem cieplejszych dni szukamy klimatycznych miejsc, które pozwolą złapać chwile oddechu przed zbliżającym się sezonem urlopowym. Atrakcyjną lokalizacją kuszą przede wszystkim ogródki restauracyjne – ukryte w podwórkach przedwojennych kamienic lub, wręcz odwrotnie, wystawione na widok publiczny w jednej z najmodniejszych ulic. Jeżeli szukasz sprawdzonego miejsca na leniwe śniadanie, szybki lunch lub wieczorne spotkanie ze znajomymi, przeczytaj poniższy tekst i zobacz najpiękniejsze ogródki restauracyjne w Warszawie. Zachwycą Cię oryginalną stylistyką, świetnym jedzeniem i wyszukanymi drinkami.

Poznaj najlepsze ogródki restauracyjne w Warszawie na Pradze

Na wyjątkową, kulinarną podróż po stołecznych ogródkach restauracyjnych obieramy Pragę Północ i jej nietuzinkowy w skali całej Warszawy klimat. To właśnie tu, pomiędzy ulicą Ząbkowską a Białostocką, odkryjecie najlepsze ogródki restauracyjne w Warszawie po tej stronie Wisły. Dlaczego najlepsze? Bo to właśnie tu odpoczniesz od zgiełku miasta, doświadczysz pysznych, kulinarnych doznań i poznasz lokalny folklor prawdziwej, przedwojennej Warszawy.

Orzo – strefa wartościowego jedzenia na warszawskiej Pradze

Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym serwowane jest nie tylko smaczne, ale też zdrowe i wartościowe jedzenie – koniecznie musisz zajrzeć do Orzo na Placu Konesera. Ulokowana na terenie zabytkowej wytwórni wódki restauracja zachwyca nie tylko pięknymi, zielonymi wnętrzami, ale także ciekawym ogródkiem restauracyjnym. Wokół roztaczają się industrialne zabudowania, ukrywając gości restauracji przed miejskim zgiełkiem i pozwalając na spokojne celebrowanie chwil przy wspólnym stole. W razie niepogody można przenieść się do środka. Za sprawą przeszklonych ścian oraz dużej ilości zieleni, można poczuć się tam jak w najpiękniejszym ogródku restauracyjnym Warszawy.

Praga Północ – nowe centrum kulturalne i kulinarne stolicy

Choć życie towarzyskie kręci się wokół lewobrzeżnej części Warszawy, to prawa strona Wisły nie może narzekać na ogródki restauracyjne. Praga przoduje w rankingach na najlepsze miejsce na spędzanie wolnego czasu w miłych okolicznościach. W Centrum Praskim Koneser oprócz wspomnianych miejsc odkryjesz także wiele innych ciekawych miejscówek: Koneser Grill zaprasza zwolenników dań prosto z rożna, a Papa Diego Świeży Meksyk zabierze odwiedzających w podróż do dalekiej Ameryki Południowej.

Wybierając najpiękniejsze ogródki restauracyjne w Warszawie, kierujmy się nie tylko lokalizacją i smakiem kuchni, ale również niezwykłym klimatem, który wprowadza odrobinę magii do codzienności. Takim miejscem bez wątpienia jest Centrum Praskie Koneser – miejsce o unikalnym, industrialnym charakterze i bogatej historii, obejmującej nie tylko ogródki restauracyjne. Praga może być dumna z takiej przestrzeni!

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację