Eventy, jedzenie, moda, design, sztuka i wyjątkowa przestrzeń miejska. To nowy Koneser. Zabytkowa wytwórnia wódek w sercu Starej Pragi wraca na mapę stolicy w energetycznej, lifestylowej odsłonie.

 

Esencja Pragi

Ulica Ząbkowska, Targowa, Bazar Różyckiego i Koneser to najbardziej rozpoznawalne miejsca na mapie warszawskiej Pragi, dzielnicy o silnej tożsamości i rzadko spotykanej autentyczności kultury miejskiej, zwyczajów, języka. Stworzona tutaj przestrzeń wpisuje się w tradycję i lokalną specyfikę tej części Warszawy.

Czysta tradycja

Koneser dzielił losy Warszawy i warszawiaków od końca XIX wieku. Jako rektyfikacja warszawska była motorem do rozwoju przemysłowego Pragi. Po I wojnie światowej działała tu fabryka wódki, Mennica Państwowa oraz skarbiec, w którym przechowywano kosztowności oferowane przez ludzi dla wsparcia Narodowego Funduszu Obrony. Po wojnie Koneser był jednym z największych producentów wódki – głównym produktem eksportowym i własną walutą w komunistycznej Polsce.

 

Stołeczne centrum wydarzeń

Nowa BUTELKOWNIA, przestronne LABORATORIUM, FILTRACJA i PLAC KONESERA spełnią oczekiwania organizatorów wszelkiego rodzaju wydarzeń – od konferencji, przez targi, po imprezy zewnętrzne.
Idealne miejsce na organizację imprezy znajdziecie Państwo na stronie www.koneserdowynajecia.pl!

Rozsmakuj się w Pradze

Koneser to idealne miejsce na biznesowy lunch, spotkanie z przyjaciółmi lub romantyczny wieczór. Oryginalne restauracje, przytulne kawiarnie i bary otwarte 24/7 czekają na warszawskich koneserów w stylowych wnętrzach starej fabryki wódki.

Pasaż Konesera

Nowe polskie marki, design i sztuka. W Pasażu Konesera czekają na Ciebie piękne obiekty, autorska moda i wyjątkowe przeżycia artystyczne. Każdy, kto szuka alternatywy dla centrów handlowych znajdzie tu idealną atmosferę do zakupów i relaksu.

Mieszkania i apartamenty

Wyjątkowa ceglana architektura, funkcjonalne rozkłady i wyjątkowy klimat Starej Pragi, a wszystko to w starannie zaplanowanej, wielofunkcyjnej przestrzeni miejskiej.
Mieszkańcy Konesera na wyciągnięcie ręki mają sklepy, restauracje, wydarzenia kulturalne i szybki transport do dowolnego punktu miasta.

Więcej informacji tutaj.

Kreatywna przestrzeń biurowa

Dogodna lokalizacja, inspirująca architektura i wysoki standard ponad 40 000 m2 powierzchni biurowej sprawiają, że Koneser jest najbardziej oryginalnym adresem biznesowym w stolicy. W tej postindustrialnej przestrzeni wypełnionej duchem przedsiębiorczości spotykają się startupy, firmy rodzinne i korporacje. Dołącz do nich razem ze swoim biznesem.

Pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki

Dziedzictwo jest Twoim obowiązkiem – dlatego w nowej przestrzeni Konesera znajduje się unikalne na skalę światową Muzeum Polskiej Wódki. Poznasz historię, tajniki produkcji i bogate smaki tego narodowego trunku. Najlepsze koktajle na bazie polskiej wódki spróbujesz w Barze 3/4.
Bilety można rezerwować na stronie Muzeum Polskiej Wódki.

Zatrzymaj się u nas na dłużej - hotel Moxy Warsaw Praga

Nadszedł czas, aby zapomnieć o tradycyjnych hotelach – Moxy to zupełnie inny świat: 141 nowoczesnych pokoi z ultra wygodnymi łóżkami, ultraszybkim Wi-Fi i pełnym życia oryginalnie zaprojektowanym lobby. Zamiast recepcji – check-in w barze 24/7 i kolorowy drink na dobry początek, a zamiast restauracji – Grab&Go 24/7. Nasz super przyjazny personel hotelu zawsze wie co, gdzie i kiedy.

Potęga doświadczeń

Centrum Praskie Koneser to drugi wspólny projekt dwóch doświadczonych deweloperów: międzynarodowej grupy Liebrecht & wooD oraz BBI Development, które specjalizują się w niebanalnych miejskich projektach. Firmy wspólnie odświeżyły teren Placu Unii Lubelskiej, podnosząc nowoczesny budynek biurowy i centrum handlowe Plac Unii. W 2018 roku – wspierani przez biuro architektoniczne Juvenes Projekt – zmienili oblicze Starej Pragi, której serce bije teraz w zmodernizowanym Koneserze.

 

 
 
 
Sklepy/Usługi
 
Restauracje/bary/kawiarnie
 
BUTELKOWNIA przestrzeń eventowa
 
LABORATORIUM przestrzeń eventowa
 
Muzeum Polskiej Wódki
 
Google for Startups
 
Hotel Moxy Praga
 
Biura loftowe
 
MIESZKANIA
Winda 24h
Parking podziemny
Wejścia
 
Sklepy/Usługi
 
Restauracje/bary/kawiarnie
 
BUTELKOWNIA przestrzeń eventowa
 
LABORATORIUM przestrzeń eventowa
 
Muzeum Polskiej Wódki
 
Google for Startups
 
Hotel Moxy Praga
 
Biura loftowe
 
MIESZKANIA
Winda 24h
Parking podziemny
Wejścia