Miejsca na randkę Warszawa

Udało się – zgodziła lub zgodził się pójść z Tobą na randkę! Skoro pierwszy krok za Tobą, to nie możesz teraz zepsuć dobrego wrażenia i musisz tak zaaranżować spotkanie, aby wspominała je na długo. Jakie są najlepsze miejsca na randkę w Warszawie 2022? Sprawdź ofertę Konesera!

Gdzie na kolację Warszawa? Do Konesera.

Jeśli to Wasza kolejna randka lub po prostu wiesz, że możesz zaproponować osobie z którą się umawiasz coś naprawdę nietypowego, zaproś ją do restauracji Konesera! To nie tylko znakomite jedzenie, ale również możliwość obejrzenia świetnych atrakcji! Koneser to nie tylko miejsce ze świetnymi restauracjami, ale przede wszystkim centrum praskiej kultury i rozrywki. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz na randkę, z pewnością nie będziecie się nudzić!

A Może Twórcza Caffe? To miejsce idealne na randkę w Warszawie dla wegetarian, wegan i miłośników stylu życia less waste. Oprócz skonsumowania dobrego jedzenia i napicia się najlepszej rzemieślniczej kawy, możecie tu skorzystać z różnych ciekawych warsztatów upcyklingowych, które wzniosą Waszą randkę na inny poziom i pozwolą Wam naprawdę dobrze się bawić w swoim towarzystwie!

Restauracja na randkę Warszawa – a może bardziej romantycznie?

Jeśli szukasz niekonwencjonalnej randki, w której dobre jedzenie jest ważne, ale nie najważniejsze, powyższe propozycje mogą Ci się wydać interesujące. A co, jeśli wolicie wpaść do miejsca, w którym będziecie mogli delektować się najlepszym jedzeniem i własnym towarzystwem w bardziej kameralnej atmosferze? Gdzie na randkę w Warszawie się wybrać, aby zasmakować romantyzmu? ¾ Koneser bar to miejsce eleganckie, klimatyczne i otwarte do późna, dzięki czemu zdecydowanie sprzyja wieczornym wyjściom na randki.

Jakie jedzenie wybrać na randkę?

Jeśli po Twojej stronie stanęła odpowiedzialność za wybór konkretnej restauracji na randkę – masz twardy orzech do zgryzienia. Wybrać restaurację serwującą hot-dogi, które każdy uwielbia, czy może postawić na coś bardziej ekskluzywnego, zapadającego w pamięć? Jeśli to pierwsza randka i nie znasz jeszcze preferencji tej drugiej osoby, najlepiej zaprosić ją do knajpy, która serwuje dania z różnych części świata – na przykład Koneser Grill. Tam lepiej poznasz preferencje swojej sympatii i na kolejne randki zaprosisz ją tam, gdzie zasmakuje ulubionej kuchni wegańskiej, indyjskiej lub meksykańskiej. A do Konesera na potrawy z grilla i nie tylko zawsze można wrócić ponownie – może w rocznicę Waszej pierwszej randki?

Najlepsze miejsca na randkę w Warszawie 2022: Koneser

Centrum Praskie Koneser to miejsce, w którym na wielkiej przestrzeni skupiono liczne restauracje, bary, miejsca rozrywki, sklepy, kawiarnie – wszystko, co sprzyja miłemu spędzaniu czasu. Znajdują się tu najlepsze miejsca na randkę w Warszawie! Odkryjesz tu nie tylko doskonałe restauracje i bary, w których naprawdę każdy może znaleźć jedzenie dopasowane do swojego stylu życia i preferencji, ale również mnóstwo świetnej, niewymuszonej rozrywki. Muzeum czy kino na randce to świetny pomysł, ale jeśli uważasz go z zbyt oklepany – wybierz się do Konesera! Gdy już zjecie coś pysznego i zaspokoicie potrzebę poznawania siebie przez rozmowę, randka może być kontynuowana na innej płaszczyźnie – tej rozrywkowej lub kulturalnej! Spektakle, wystawy, warsztaty, koncerty – w Koneserze każdego dnia jest bogaty wachlarz sposobów na spędzanie czasu, idealnych dla par, które mają ochotę na nietypową randkę w Warszawie!

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację