Magic Mind Museum

Magic Mind Museum to nowoczesne muzeum Sztuki Iluzji i jedyny teatr Iluzji w Polsce. Podczas godzinnego doświadczenia poznasz historię Sztuki Iluzji, sekrety niemożliwych zjawisk, a nawet dokonasz lewitacji człowieka!

Znajdziesz u Nas 100 absolutnie wyjątkowych eksponatów. Od 4 oryginalnych kluczy Houdiniego, przez specjalne scenografie pozwalające zrobić Ci zdjęcie do góry nogami, czy pokój z rozszerzoną rzeczywistością, aż po największe na świecie Infinity Mirror!

Wszystko po to, aby edukować społeczeństwo na temat Sztuki Iluzji w przystępny i rozrywkowy sposób!

Muzeum Sztuki Iluzji – doświadcz magii i zgłęb jej tajemnice

Iluzja od zawsze stanowi dla nas niezgłębione źródło ciekawości. Osoby widzące magika, który robi rzeczy pozornie sprzeczne z prawami fizyki, od pokoleń starają się dociec tajemnic tych sztuczek. Większość iluzjonistów jednak bacznie strzeże swoich technik. Na szczęście możliwość ich poznania zapewnia prawdziwe Muzeum Sztuki Iluzji. Sztuczki, których możesz doświadczyć w Muzeum Iluzji, polegają na próbie zwiedzenia Twoich zmysłów. Gwarantuje to możliwość doświadczenia wyjątkowo ciekawych doznań wizualnych, a niekiedy także słuchowych oraz czuciowych.

Godziny otwarcia:

Wtorek – Czwartek: 10:00-20:00
Piątek – Sobota: 10:00-21:00
Niedziela: 10:00-18:00

Kontakt:

Tel.:+48 730 929 323
E-mail: kontakt@magicmindmuseum.pl

W Magic Mind Museum na Pradze wyznajemy pogląd, że magia to technologia, której jeszcze nie znamy. W naszym muzeum możesz zatem, nie tylko doświadczyć iluzji, ale również przekonać się, na jakich zasadach tworzone są najpopularniejsze i najbardziej widowiskowe sztuczki magiczne.

Wszystkie nasze atrakcje i eksponaty zostały zaprojektowane pod bacznym okiem Magika Y – najsłynniejszego polskiego iluzjonisty. To właśnie dzięki niemu ekspozycje muzeum odznaczają się najwyższą jakością i poprawnością. Nie pozostawiamy naszych gości z brakiem odpowiedzi na nurtujące pytania. Do dyspozycji odwiedzających pozostaje szczegółowy maping oraz interaktywna oś czasu. Pomoce te zapewniają efektywne zdobywanie i utrwalanie wiedzy na temat iluzji i magicznych sztuczek.

 

Muzeum Iluzji Warszawa Praga – największe atrakcje

Jak wcześniej wspomniano, na odwiedzających Magic Mind Museum czeka aż 100 fascynujących eksponatów. Zawierają się w nich zarówno skomplikowane instalacje, jak i oryginalne eksponaty historyczne. Wśród absolutnych klasyków warto wspomnieć przede wszystkim pokój z luster. Jego zwiedzanie stanowi doskonałą okazję do przyjrzenia się sobie oraz swojemu otoczeniu z licznych, zróżnicowanych perspektyw. To miejsce jest również doskonałe do uwiecznienia na zdjęciach. Podobnie, ciekawe doświadczenia gwarantuje odwrócony pokój, w którym można doznać wrażenia, że świat dosłownie stanął na głowie.
Duże wrażenie na odwiedzających robi interaktywny pokój życzeń, który został opracowany z National Geographic. Dzięki niemu możesz przenieść się do dżungli w otoczeniu dzikich zwierząt. Rozszerzona rzeczywistość stanowi prawdziwy test odwagi w obcowaniu z nieprzewidywalną przyrodą! Oprócz tego na gości czekają także liczne dzieła artystów, którzy stworzyli na ścianach Muzeum Iluzji hipnotyzujące obrazy. Dla fanów, zapisanych w kartach historii iluzjonistów, prawdziwą gratkę stanowić mogą natomiast nasze oryginalne eksponaty historyczne. To między innymi klucze Houdiniego, książka Eda Marlo z autografem oraz plakat Alexandra.

 

Odwiedź Muzeum Iluzji w pojedynkę albo z bliskimi

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Warszawie, czy też odwiedzasz stolicę, znajdujące się na terenie Centrum Praskiego Koneser Muzeum Sztuki Iluzji to miejsce, które Cię zaciekawi. Polecamy je zarówno autentycznym hobbystom iluzji, jak i wszystkim osobom poszukującym w życiu nowych wrażeń. Satysfakcjonująca eksploracja muzeum jest możliwa w pojedynkę, w parze oraz z całą rodziną. Zróżnicowane eksponaty i ekspozycje zapewniają świetną zabawę dla dzieci i dorosłych.
Wybierając się do Muzeum Iluzji, możesz nabyć bilety normalne, ulgowe, rodzinne oraz grupowe. Możesz zwiedzać nasze muzeum na przykład z drugą połówką, dziećmi albo znajomymi z pracy. Z pewnością będzie stanowić to dla Was ciekawą alternatywę dla dotychczas wybieranych form spędzania czasu wolnego. Ponieważ istnieje możliwość odwiedzin muzeum w ciągu całego tygodnia, każdy znajdzie odpowiedni dla siebie termin na obcowanie ze sztuką iluzji. Warto nabyć bilety z odpowiednim wyprzedzeniem, na przykład poprzez stronę internetową, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

Aktualności      Restauracje      Bary      Kawiarnie      Dla dzieci      Festiwale      Pokazy filmowe      Spektakle teatralne      Targi      Warsztaty      Wystawy      Koncerty      Biura do wynajęcia      Powierzchnie eventowe
Copyright 2023 © KONESER. All Rights Reserved.