Project Description

Strona główna>VIVE Premium

Vive Premium

VIVE Premium

Butik VIVE Premium to ekskluzywny sklep, w którym znajdują się wyłącznie najlepsze, starannie dobrane marki odzieżowe (m.in. Dockers, Tommy Hilfiger, Burberrys, Nike Golf) w najkorzystniejszych cenach. Zakupy w sklepie VIVE Premium to niepowtarzalna okazja, aby podarować drugie życie również produktom z wyższej półki i tym samym wspierać tak ważne trendy jak zero waste.

VIVE Profit

Sieć sklepów z niepowtarzalną odzieżą VIVE Profit obejmuje obecnie 34 wielkopowierzchniowe obiekty w całej Polsce, w których klient odnajdzie bardzo bogaty asortyment, w tym m.in. odzież damską, męską, dziecięcą, domowe tekstylia, ale również produkty komplementarne. Dla bardziej wymagających klientów sklepy przygotowały marki premium, które znajdują się w specjalnych, wyznaczonych strefach top. Co niespotykane w innych tego typu sklepach, praktycznie wszystkie ubrania znajdują się na wieszakach w dedykowanych działach asortymentowych.

VIVE Profit dba również o atrakcyjne ceny swoich produktów proponując system sprzedaży oparty na jednotygodniowych cyklach sprzedaży oraz malejących każdego dnia cenach asortymentu (w ostatnim dniu cyklu proponowana jest sprzedaż na torby o różnych rozmiarach). Raz w tygodniu odbywa się więc całkowita wymiana towaru we wszystkich sklepach. To 10 ton nowego towaru dostarczanego do każdego sklepu tygodniowo.

Powyższe cechy sprawiają, że sieć VIVE Profit wyróżnia się na tle konkurencji, również w kwestii podążania za nowymi trendami – w tym wchodzenia ze swoimi produktami do dużych galerii handlowych, promocji nurtu zero waste, czy działaniem w cyklu gospodarki obiegu zamkniętego.

pozostałe sklepy i usługi
Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota – 11.00-19.00
Niedziela handlowa – 11.00-19.00

Jesteśmy na Pradze

Koneser
Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i sklepy – zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Rozrywka i kultura – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 2
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia: